Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kalad, Mees Kalad

Kaladest naise ja Kaladest mehe vahel on kohe armastus esimesest silmapilgust.

Nad tunnevad üksteist kohe ära - niivõrd on neil sarnane tundlikkus. Neil kahel ei ole vaja suuri sõnu teineteisele meeldimiseks. Kõik läheb imeliselt. Õhus on koguaeg sensuaalsust ja maagiat, nad tunnevad end teineteise seltsis ülihästi.

Üheskoos elavad nad ilusat ja puhast armastust, kaugel eemal reaalsusest. Nad mõlemad unistavad tõelisest armastusest ja teineteise mõistmisest.

Kaladest mees on suur romantik. Tema kaaslasele see meeldib ja tema käte vahel on ta kõige õnnelikum naine. Nad elavad koos päev päeva järel, ilma liigseid muresid tegemata. Nende armastus on muretu, kirglik ja vaba.

Aja möödudest nende armastuse tugevus ei vaibu. Nende suhe rajaneb teineteise mõistmisele, kuulamisele ja jagamisele.

Nad on heatahtlikud ja soovivad teisele ainult head - see aitab neil ületada väikesi pingeid, mis nende suhtes esile võivad kerkida. Ettevaatust! Nad on tugevas suhtes ja hoiavad teineteist väga - seega võivad ühel hetkel liigselt teineteisest sõltuda. Niivõrd oluline on nende koht teise elus. Nad oskavad panna teist unustama igapäevaelu, nii headel, kui halbadel aegadel.

Millised on selle suhte ohud? Neil on kalduvus end oma õhumulli sulgeda, mis asub kaugel eemal materiaalsetest kohustustest ja muredest. Kui nad ette ei vaata, siis peavad nad ühel hetkel ikkagi reaalsusele vastu vaatama ja tegelema oma finants probleemidega.

Neil on palju ühist, isegi liiga palju. Aga see ongi nende õnne võtmeks.

Kommentaare ei ole