Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kalad, Mees Veevalaja

Kaladest naise ja Veevalajast mehe vahel on leidnud aset kohtumine kahe inimesega, kes on pärit
erinevatest maailmadest. Mehe maailma kuuluvad ideed ja kõik, mis puudutab tarkust, samal ajal, kui naine kuulub kujutlusvõime ja emotsioonide maailma. Nad ilmselt ei tunne omavahel suurt armastust ega ka mitte kirge aga nad võivad siiski elule vastu astuda jagades teineteisele kiindumust ja õrnust. Kui nad suudavad aru saada, et kooselu ongi üks suur kompromisside tegemine, siis võivad nad üles ehitada soliidse ja tugeva suhte.

Veevalajast mehele meeldib naise unistaja külg, tema diskreetne ja reserveeritud oleks, sest ka Veevalajale endale meeldib unistada. Naise õrn ja habras isik annavad talle soovi naist kaitsta ja tema eest hoolt kanda. Omalt poolt naine võtab kõik mehe tähelepanuavaldused vastu ja otsib alateadvuslikult tema kaitset. Teda hurmab mehe hooletu ja intellektuaalne hoiak.

Aga nagu kõikides armulugudes, kerkivad korraga pinnale erimeelsused. Veevalajast mees armastab olla sõpradega ümbritsetud, et intellektuaalseid keskustelusid maha pidada. Sellistel hetkedel unustab ta oma kaaslase. See aga puudutab Kaladest naist valusalt. Mehe suur vabadusejanu võib talle kannatusi tekitada. Veevalaja ei ole eriti demonstratiivne oma tunnetes ja see masendab naist, sest tema vajab mehe kallistusi ja õrnusi, et see teda rahustaks. Nende omavaheline suhtlemine võiks olla hea, kui nad mõlemad katsuksid katsuda teineteist rohkem mõista ja rahuldada üksteise vajadusi.. Veevalaja võiks näidata välja rohkem õrnust oma kaaslase vastu ja jagama temaga oma unistusi ja ambitsioone. Veevalaja võib armastada väga tugevalt, ta võiks tõestada seda aeg-ajalt oma kaaslasele.

Kommentaare ei ole