Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kaljukits, Mees Kaljukits

Siin on suhe, mis võiks täiesti toimida. Aga nende vahel ei maksa oodata suurt armuleeki süttimas.

Kohe peale kohtumist leiavad nad palju ühiseid jooni, mis aitavad nende lähedaseks saamisele kaasa. Neile meeldib koos olla ja teineteist taas näha.

Nende suhte algus võtab tavaliselt natuke aega, enne kui konkreetsemaks muutub. Neil mõlemil on vaja enne kindel oma partneris olla, teineteist hästi tundma õppida enne kui teist usaldama hakata ja koos elama hakata koos kõikide kohustustega.

Üheskoos leiavad nad tasakaalu palju kiiremini. Kaljukitsest naisele meeldib mehe tõsine loomus, tema oskus kohustustest kinni pidada. Tema kõrval tunneb ta end turvalisena.

Tema kaaslasel aga, kes alati kõike kontrolli all peab hoidma, on raskusi oma armukadeduse varjamisega. Ta ootab, kuni ta kaaslane oleks täiesti tema oma. Sellepärast on vaja, et Kaljukitsest naine oskaks oma meest rahustada ja tõestada, et tal pole kavatsust teda petta. Maha rahunenuna muutub mees leebemaks. Omalt poolt Kaljukitsest naine peab õppima kompromisse tegema ja mõistma, et ta kaaslane teda aeg-ajalt unarusse jätta võib kasvõi näiteks oma töö pärast, mis talle südamelähedane on. Kui tal peaks esinema probleeme töö juures, toob mees koju oma halva tuju kaasa.

Kui nad hoolimata neist probleemidest suudavad edasi minna, võivad nad elada harmooniliselt teineteist toetades.

Kaljukitsest mees on keegi, kelle najale tema kaasa võib toetuda rasketel hetkedel. Ta oskab talle turvatunnet pakkuda, teda rahustada ja talle anda kogu armastust, mida ta vajab. Naine ei tohiks oodata, et mees oleks ülevoolav ja kirglik. Aja möödudes lepib ta mehe reserveeritusega ja sellega, et mees mitte kunagi ei õpi oma tundeid väljendama. See võtab mõnikord palju aega, Kaljukitsest naisel on vaja meest, kes oskaks teda unistama panna ja näitaks talle oma tundeid välja.

Teine nende teele ette tulevatest probleemidest on nende mõlemi suur armastus töö vastu. Nad on tööga hõivatud kogu oma vabal ajal ja võivad teineteist unarusse jätta. 

Kommentaare ei ole