Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kaljukits, Mees Kalad

Nende kahe vahel on kõik võimalik.

Kohe alates esimest kohtumisest võlub Kaladest mees Kaljukitsest naise. Ta on piisavalt romantiline ja oskab naist unistama panna. Naine tunneb end sellise mehe kõrval ülihästi. Ta unustab oma kohustused ja  oma probleemid. Ta julgeb end näidata sellisena, nagu ta tegelikult on. Naine avab end mehele üsna ruttu, ehkki tavaliselt pole see tema harjumustes. Lihtsalt see mees oskab temas usaldust
äratada, olgugi, et tavaliselt on Kaljukitsest naine pigem reserveeritud, et mitte kannatada. Naine on ülitundlik ja introvertne, ta tunneb end turvaliselt selle mehe käte vahel, kes suudab talle nii palju õrnust pakkuda.

Üheskoos aga ei arene asjad nende vahel nii libedalt. Aga kui nad tõesti soovivad, siis võivad nad õppida elama koos rahulikult. See nõuab pingutusi mõlematelt.

Nad on mõlemad erinevad ja peavad õppima toetuma oma erinevustele, mis neid täiendavad selleks, et edasi jõuda.

Kaljukitsest naine peab õppima end tagasi hoidma Kaladest mehega. Ja leppima mehe isiksusega, millest ta tihti aru ei saa. Ta tahaks mehe elu kontrollida ja võib muutuda armukadedaks selle mehe kõrval, kes oma vabadust hindab.

Kaladest mees on reaalsusest kaugel tihti, materiaalsed kohustused ja mured temasse ei puutu. Tema kaaslane peab enda peale võtma kõik otsused ja kohustused, ent Kaljukitsest naisele see isegi meeldib. Ta saab sellega suurepäraselt hakkama. Ka nende rahaline majandus jääb tema õlgadele. Kaladest mees on seega vaba igapäeva muredest ja võib tegeleda rahumeeli oma suurte projektidega, mis tihti õhulossideks jäävad. Kaladest mees on idealist, kergesti mõjutatav ja tihti tema unistused unistutest kaugemale ei jõua. Seal ongi tal vaja Kaljukitse abi, kes oskaks aidata tal plaane ellu viia, näidates talle suuna kätte.

Aja möödudes võivad nad muutuda teineteisele lähedasemaks või hoopis üksteisest eemalduda.

Kommentaare ei ole