Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kaljukits, Mees Kaksikud

Nende kahe kohtumine on küll täiesti  juhuslik.

Kohe alates esimesest pilgust tunneb Kaljukits, kes on oma loomult pigem reserveeritud, et see fantaasiarikas mees talle meeldib. Mehest õhkub midagi erilist. Kaljukitse uudishimu teritab mehe oskus elada päev-päevalt ja võtta asju sellisena nagu nad on.

Kaksikutest mees teeb kõik, et Kaljukitsest naist vallutada. Talle meeldib naise reserveeritud ja tõsine olek. Ja see, et naine ei lase teda endale kohe ligi. Kaljukitse tagasihoidlikkus, tema salapärane ilme ja külmus erutavad meest.

Nad võtavad oma suhet mänguna. Mõlemad on võimelised maha pidama pikki vestlusi, nad muuseas sobivad intellektuaalses plaanis suurepäraselt. See tõotab palju hetki täis naeru ja rikastavaid keskustelusid.

Kaksikutest mees äratab Kaljukitsest naise südames ja kehas tuleleegi, mille olemasolust naisel aimugi ei olnud. Mehega koos leiab naine end unistamast armastusest. Ta teeb asju, mida ta poleks uneski osanud arvata.

Ent üldjuhul on ta varsti maa peal tagasi, sest tema Kaksikutest mees on kahjuks lausa haiglaselt ebastabiilne mees. Mees vajab pidevalt uudsusi ja ta ei suuda jääda samale kohale pikemaks ajaks. Kaljukitse tõsidus hirmutab teda. Isegi kui naise asjalikkus talle pigem kasulik on. Sest naine võib aidata tal ellu viia nii mitmeidki plaane.

Kui nad sellest hoolimata suudavad oma suhet jätkata, siis on nad täiesti võimelised harmoonilist elu elama üksteist täiendades. Kaljukitsest naine ei tunne kunagi igavust sellise mehe kõrval, kes jääb alati teismeliseks.

Tavaliselt aga nende suhe armumisest kaugemale ei arene. Niipea, kui asjad tõsisemaks lähevad kaob Kaksikutest mees välgukiirusel. Ta armastab liiga palju oma vabadust, et end kellegagi siduda. Ta põgeneb kohustuste eest. Ja tavaliselt sellega kõik lõppebki. 

Kommentaare ei ole