Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kaljukits, Mees Ambur

Kaljukitsest naine ja Amburist mees on väga erinevad. Pole ka midagi imestada, sest Ambur on tulemärk, samal ajal kui Kaljukits on maamärk.

Ometigi ei takista see neid teineteisesse armumast.

Kaljukits tõmbab Amburi tähelepanu oma diskreetsuse ja reserveeritusega. Naise külmus üllatab teda, Kaljukitse ükskõiksus tema isiku vastu tõmbab tema huvi. See kõik ainut äratab tema võrgutaja vaimu ja kütab ta iha. Ambur armastab võrgutada ja Kaljukits umbusaldab teda esialgu. Amburil on vaja mitu korda proovida enne, kui naine teda lähemale laseb.

Mehe käte vahel tunneb naine end suurepäraselt. Peab ütlema, et Ambur on läbinisti positiivne - see võimaldab Kaljukitsel unustada oma kahtlused ja mured. Koos temaga tunneb ta end paremini, kui ühegi teise mehega.

Ambur teab, kuidas naist stimuleerida ja ta elu lõbusamaks teha.

Aga sellest hoolimata kerkivad mõned pinged nende suhtes esile. Kaljukitsest naine ei mõista oma kaaslase vabaduse vajadust. Tal on tunne , et mees tema eest põgeneb, et ta ei kontrolli enam olukorda.

Kaljukitse jaoks on armastus võrdeline teineteisele pühendumisega, truudusega, vastutustega. Amburi jaoks on aga lood teised. Tema tahab vaba suhet.

Et nende suhe kestaks peavad nad mõlemad mõningaid kompromisse tegema. Kaljukits peab õppima paremini ja selgemalt suhtlema ja ütlema seda, mida ta tõesti tahab ja vältima liiga autoritaarset käitumist - see ei vii kuhugi. Ambur jälle peaks talle oma tundeid tõestama.

Kommentaare ei ole