Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Lõvi - Mees Jäär

Jäärast mehel ja Lõvist naisel on esmapilgul palju ühist.

Naisele meeldib kohe see julge ja enesekindel mees ja mees omakorda on pimestatud naise entusiasmist ja säravast ilust. Nad mõlemad kuuluvad tulemärgi alla ja vaatavad samas suunas.

Neil on samad ambitsioonid: nad tahavad saavutada edu ja saavutusi. Lõvile meeldib kõik, mis hiilgab ja Jäär ei lepi keskpärasuse ja leigusega. See muudab neid teineteisele lähedasemaks.

Lõvist naine ja Jäärast mees mõistavad teineteist hästi, sest nad mõlemad tahavad kiitusi, hinnangut ja kindlust.

Jäärast mees võib ainult mõnikord ärrituda oma kaaslase soovist olla alati kõikide operatsioonide keskme, sest mees ise tahaks ohje enda käes hoida ja juhatada vägesid.

Käsikäes võivad nad suuri asju korda saata, sest nende vahel valitseb üksmeel.

Nad peavad ainult ettevaatlikud olema, et nad oma õnnest mööda ei läheks, sest nad mõlemad on liiga ametis kõiksuguste projektidega. Nad kulutavad oma tööle ja plaanidele liiga palju aega, see võib nende suhtele halvasti mõjuda. Oleks hea, kui nad leiaksid aega maha istuda ja koos puhata. Ning lükata liiga ambitsioonikad projektid eemale.

Nende suhe võib täitsa ajale vastu pidada. Nad mõlemad on tundlikud, neil on palju ühist, nad hindavad kõike , mis on ilus ja hea.

Kommentaare ei ole