Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Lõvi, Mees Kaksikud

See on üks omapärane paar. Kohe algusest peale on Kaksikutest mees lummatud: Lõvist naine on
särav ja positiivne. Ta on energiat täis ja ilus. Lõvi jälle tunneb, et miski tõmbab teda selle muretu ja naljaka mehe poole, kes koguaeg lõbus on . Ta armastab mehe huumorimeelt, tarkust ja elavat vaimu. Nende kahe vahel algab kohe armumäng. Nad veedavad koos vägagi sensuaalseid hetki.

Lõvile meeldivad komplimendid. Talle meeldib, kui teda väärtustatakse ja Kaksikutest mees oskab seda suurepäraselt teha. Ta on strateegiline ja suur võrgutaja. Kaksikutest mees kohaneb ruttu ja oskab Lõvist naist väärtustada, nagu vaja. Ainult, et ta võib sama ruttu lennata uute jahisaakide järele. Kaksikutest mees armastab ja hindab oma iseseisvust üle kõige.

Sellepärast, kui Lõvist naine tahab, et nad koos elama hakkaksid, siis võib ta selle jutuga Kaksikutest mehe põgenema ajada. Ja muide mees oskab seda väga viisakalt teha. Lõvist naisel on raske sellise käitumisega leppida. Ta on nõudlik isegi iseenda vastu ja ta ootab palju teiselt inimeselt, ning ei lepi sellega, et teda teisele kohale jäetakse. Kaksikutest mees peab seega tema vastu tähelepanelikum olema ja veetma tema kõrval piisavalt aega, et naist õnnelikuks teha. Kui ta peaks truudusetu olema, siis peab ta valmis olema naise kättemaksuks. Lõvi ei kannata truudusetust ja tulemus võib olla hävitav nende suhtele.

Kui nad aga leiavad omavahel tasakaalu, siis võivad suuri asju ellu viia. Nad on mõlemad energilised, armastavad tegusid. Ettevaatust ainult, et Kaksikutest mees oma projektide kallal töötades ei muuda meelt vahepeal.

Kommentaare ei ole