Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Lõvi, Mees Kaljukits

Need kaks võivad küll koos elada aga nad peavad oma suhte nimel palju pingutama.


Pealtnäha tundub, et neil kahel pole suurt midagi ühist. Ent see ei takista sugugi, Kaljukitsel Lõvisse armuda. Ta imetleb Lõvi sarmi, tugevust ja temperamenti. Kaljukits ise on pigem reserveeritud, ta on täiesti lummatud sellest naisest, kes end igas olukorras hästi tunneb. Tema kõrval tunneb ka Kaljukits end vabamana ja korda saata isegi paar rumalust.

Lõvi omalt poolt huvitab see reserveeritud mees, kes tundub varjamat tema eest nii paljut. Ta katsub teda narritada, tirida teda välja tema koorikust ja võib öelda, et ta isegi suudab seda lõpuks.

Alguses on kõik nende vahel kena. Siis aga, kui asjad tõsisema pöörde võtavad läheb kõik keerulisemaks. Lõvist naine tahab väljas käia oma äranägemise järgi ja luua uusi tutvusi. Naise jaoks on väga oluline, et ta oleks pidevalt ümbritsetud ja et tal oleks suur tutvusringkond. See aitab tal lõõgastuda.

Kaljukits ei otsi aga sotsiaalset elu. Ta on kohmetu seltskonnas ja eelistab kodukolde soojust sellele. Pinged võivad kerkida esile nende erinevuste pärast. Kaljukits heidab Lõvile ette tema äraolemisi, liigset aega, mida naine oma sõbrannadega veedab, pidevat vajadust kellelegi meeldida ja liigset vajadust silma paista. Ta on armukade ja ei vaata sellele kõigele hea pilguga. See ärritab teda.

Teda hakkavad samuti ärritama Lõvi liigsed kulutused, tema pealiskaudsus.

Muuseas Kaljukits ei leia oma kohta selle naise kõrval, kelle üle tal nii vähe võimu ja kontrolli on.

Nad peavad vältima koostööd. Muidu lähevad asjad ruttu allamäge, sest Kaljukits katsuks pidevalt Lõvi kontrollida.

Hoolimata nende erinevustest võivad nad oma suhtes tasakaalu leida. Nad peavad õppima paremini suhtlema ja teineteist mõistma.

Lõvi energia, positiivne loomus ja otsusekindlus liidetuna Kaljukitse pühendumuse ja vastutustundega on nende edu trumpideks. Nende leida jääb vajalik rada, mis neid sinnani viib.

Kommentaare ei ole