Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Lõvi, Mees Neitsi

Siin on taas tegu paljulubava kohtumisega, kus mõlemad peavad kompromisse tegema, et asjad edasi soodsalt kulgeksid.

Lõvist naine ja Neitsist mees on väga erinevad. Nad ei suuda alati üksmeelt leida, sest neil on erinev maailmavaade. Nende erinevused aga võivad sellegipoolest nende suhet rikastada.

Nende lugu saab alguse hästi. Neitsist mees on reserveeritud ja laseb end võluda selle energiat täis naise poolt, kes on lisaks üleni sensuaalne. Mees imetleb naisest õhkuvat aurat, tema viisi olla nii temast erinev, kerglust, millega naine teistega suhtleb; ja oskust naerda kõige üle.

Kaunis Lõvi märkab Neitsit teiste kandidaatide hulgas. Neitsi on ainus, kes teda eirab, kahtlemata tagasihoidlikkusest. Mehe hoiak riivab naise ego ja ta läheb meelega teda õrritama ja provotseerima. Ta armastab teda näha oma oma kaitsvast koorikust väljumas tasapisi. Läheb vaja mitut kohtumist nende vahel, enne kui Neitsi lõpuks olukorraga lepib Lõvi kõige suuremaks rõõmuks. Neitsi on suurepärane armastaja, tal on palju energiat selle jaoks. See ei ole Lõvile vastumeelne.

Üldiselt Neitsil on vaja palju aega, enne kui ta end kellegagi seob. Ta armastab enne tõesti teada saada kellega tal tegemist on ja tema enda kriitika teda tagasi. Lõvi jälle, kes on palju kirglikum, ei kõhkle hetkegi. Lõvi on tuli ja leegid, Neitsi jälle arukas.

Koos elades muutuvad asjad just nimelt nende erinevuse pärast keerulisemaks. Lõvi armastab väljas käia, luua uusi tutvusi ja hindab üle kõige oma iseseisvust. Tema kaaslane aga - kes on palju kinnisema hingeeluga, kui naine - ei hinda oma elu teiste pilgu läbi. Lõvi katsub teda muuta julgemaks, katsub teda panna unustama tema suuri põhimõtteid ent see viib hoopis nende suhe ohtliku olukorda.

Üksmeelselt võivad nad aga kõikidest takistustest üle saada, kui nad seda mõlemad soovivad. Neitsi on nagu ankrukoht Lõvile, kes end maailma asjades aeg-ajalt kaotab. Lõvi aga toob Neitsi ellu fantaasiat, optimismi ja avatud maailmavaadet.

Kommentaare ei ole