Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Lõvi, Mees Sõnn

Lõvi ja Sõnni vaheline liidul on eduks vajalikud võimalused olema, ehkki ka neile jääb oht läbi kukkuda. Kõik sõltub sellest, kas mõlemad kaaslased soovivad oma suhte nimel pingutada ja kompromisse teha või mitte.
Lõvist naine, kes on oma loomult uhke, ootab et ta kaaslane teda kiidaks ja talle komplimente teeks. Et mees teda imetleks ja kohtleks kuninglikult. Ent Sõnn pole absoluutselt valmis sellisel moel oma tundeid väljendama, juba sellepärast, et teda ei ole nii kerge mõjutada. Lõvil on seega raske teda painduvamaks muuta aga oskuslikult ja võrgutuskunsti appi võttes suudab naine mehe jonnakuse võita. Mõned nende iseloomujooned on diameetriliselt vastuolulised ja võivad muutuda nende erimeelsuste põhjusteks. Lõvi tähemärgi all sündinu armastab kõike ilusat ja kallist, ilusaid rõivaid ja elegantsi - võib juhtuda, et ta kulutab ilma lugemata. Tema kaaslane aga ei kannata raiskamist. Naise käitumine ei ole talle sugugi meele järele. Lõvi on sündinud tulemärgi all ja armastab kõike, mis hiilgab. Ta otsib alati kõike ilusat. Sõnnil on aga pea kindlalt õlgade vahel - tema pilku tõmbab ainult see, mis on kindel ja soliidne ja millele ta võib toetuda. Need erinevused nende maailmavaadet
es võivad olla vaidluste alguseks ja tekitada nende vahel erimeelsusi.
Muuseas nad mõlemad hoiavad kindlalt kinni oma positsioonist ja see hoiak võib tekitada pahameelt teises. Kogu oma elu jooksul peavad nad rahalistele raskustele vastu astuma ja nende armastus kannatab nende probleemide tagajärjel. Nende suhtel on võimalik ellu jääda, kui naine õpib tasakaalustama oma soove ja egot, mis ta kaaslast segadusse ajavad.
Nende liit peab kõigele sellele vastu, sest nende siirus ja truudus on neile suurimateks trumpideks. Need head omadused võimaldavad üles ehitada tugeva aluse nende armastusele, mis võib püsida, kui nad selle eest hoolt kannavad. Ainult nemad ise võivad oma suhte päästa.

Kommentaare ei ole