Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Neitsi, Mees Jäär

Kohe alates esimestest hetkedest hakkab see paar sädemeid lööma. Need kaks on nii erinevad oma iseloomult, et nende suhe püsib koos vaid tänu imele. Nende isiksused on liiga erinevad, et sobida omavahel. Nad mõlemad peaksid soovi korral panema mängu kogu oma energia, et see suhe kestaks.

Neitsi tähtkujus sündinud on diskreetne, rahulik ja mõnikord tagasihoidlik. Teda häirib Jäärast mehe tormakas temperament, mehe keevalisus ja tulisus. Jääral omakorda on raske mõista seda naist, kes end selgelt väljendada ei suuda, kes alati on rahulik ja mõõdukas. Jääral on aeg-ajalt enesekindlusest puudu hoolimata oma pealtnäha võimukast olekust, vajab ta enda kõrvale naist, kes oskab talle tuhandel ja ühel moel armastusest rääkida. Ta unistab naisest, kes on selgem ja kirglikum.

Muuseas, Jäär unistab ainult seiklustest ja muutustest, samal ajal, kui Neitsi vajab stabiilsust ja kindlustunnet. See tekitab nende suhtes nii mõnegi probleemi, sest nad mõlemad tahavad, et nende soovid oleksid rahuldatud.

Mis puutub rahaasjadesse, siis see on ka üks valus teema. Üks raiskab ilma lugemata ja ostab kõike, mida hing ihaldab ja teine on säästlik ja peab arveraamatut.

See suhe võib toimida, kui Jäärast mees oskab end näidata usaldusväärse ja kindlana hoolimata oma suurest armastusest seikluste ja lõbustuste vastu. Ta peab õppima oma naist ära kuulama, mõtlema natuke vähem iseendale ja aitama naisel end selgemini väljendada ja enesekindlust juurde võitma. Siis võib nende suhe, mis nii halvasti algas, edasi paremini kulgeda.

Kommentaare ei ole