Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Neitsi, Mees Kaalud

See suhe on paljutõotav. Neitsist naise ja Kaaludest mehe vahel on kõik võimalik, nii heas kui halvas mõttes.


Kaaludest mees on suur võrgutaja, ta paneb kohe tähele Neitsist naist, kes on tundlik, emotsioonikas, tagasihoidlik ja kes talle kohe end ligi ei lase. Olles tema vastu tähelepanelik, suudab Kaaludest mees teda vallutada oma suurimaks rõõmuks. Sellise mehega koos võidab naine enesekindluses ja tunneb end teistega koos paremini, rahulikumana. Ta hindab mehe lahkust, teravat meelt ja delikaatsust. Kaaludest mees on mõistlik.

Neitsil on vaja tavaliselt natuke aega, enne kui ta suudab meest usaldama hakata.

Kui asjad lähevad tõsisemaks, siis muutub kõik keerulisemaks. Neitsi on oma valikus kindel, ta tahab Kaaludest mehega koos elada. Aga nüüd on mehel raske otsustada ja ta ei varja oma kõhklusi.

Üheskoos võivad nad teineteisele nii palju anda. Neitsi toob nende suhtesse kaasa stabiilsuse. Ta hoolitseb nende kodu eest ja võtab ka rahalise majandamise enda õlgadele. Mehele meeldib see naine, kes suudab otsuseid vastu võtta.

Omalt poolt muudab mees naise paindlikumaks, andes ta ellu natuke fantaasiat, millest naisel puudus tuleb. Neitsile meeldib kõike kontrollida, Kaaludest mees õpetab teda muretum olema.

Mõningad pinged võivad esile kerkida. Neitsi võib pikapeale ärrituda mehe suutmatuse pärast paigal püsida ja mees omakorda naise paigaloleku pärast.

Nad peavad omavahel leidma tasakaalu. Neitsi peab õppima oma tunnetest vabamalt rääkima ja Kaaludest mees kasutusele võtma diplomaatia.

Kommentaare ei ole