Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Neitsi, Mees Neitsi

Sellel paaril on olemas kõik võimalused, et nende suhe oleks positiivne. Neitsist mees ja Neitsist naine sarnanevad teineteisele palju ja see on nende jaoks tõeline pluss.

Kohe alates esimesest kohtumisest on nad mõlemad teineteisest isikust võlutud. Neitsist mees on diskreetne ja tundlik, täis tähelepanu ja suudab panna Neitsist naise südame kiiremini tuksuma. Neitsist mees on pigem reserveeritud teiste tähemärkidega aga Neitsist naisega julgeb ta teha esimese sammu, mis on hoolimata sellest tagasihoidlik ja kohmetu.

Omalt poolt Neitsist naise hindab oma kaaslase tõsidust; viisi, kuidas mees teda kohtleb; kuidas ta välja näitab oma huvi ja oma armastust. Tema käte vahel tunneb ta end rahulikuna ja õnnelikuna. Nende intiimelu on natuke kummaline aga nad oskavad sellest palju naudingut leida, olles suures üksmeeles.

Neil on ühesugune arusaamine elust, nad suudavad elada mõistlikult teineteise kõrval. Kooselu ei hirmuta neid, vastupidi, neil mõlemal on suur soov ükskord ometi suurt armastust kogeda.

Koos olles mõistavad nad teineteist hästi ja suudavad pingeid rahulikult maandada. Nad oskavad hästi kuulata teist ja see tuleb neile kasuks.

Sellest hoolimata on võimalik, et ka neil tuleb ette takistusi. Neitsid - nii mehed, kui naised - ei ole väljapoole elajad. Nad võivad seega rahulduda eluga kahele. Neitsist mees on üldiselt kriitikameelega oma kaaslase tutvuste osas.

Nende elu võib muutuda liiga rutiinseks, kust puuduvad üllatused ja ootamatused. Neitsist mees ja naine armastavad kõike ette korraldada, oma igapäevaelu kontrolli all hoida. Nende intiimelu võib aga selle all kannatada. Uudsuse puudumine ja rutiin võivad nende suhet lõhkuda.

Kui nad end avavad rohkem välismaailmale, siis on nende õnn kindlustatud.

Nad peavad õppima paremini oma tundeid väljendama ja julgema olla need, kes nad on.

Kommentaare ei ole