Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Neitsi, mees Sõnn

See suhe on nii pikas, kui lühikeses perspektiivis paljutõotav. Sõnnist mehel ja Neitsist naisel on kõik mis vaja, et õnnelikuks saada.

Sõnnist mees sulab selle naise tarkuse ja reserveeritud oleku ees. Teda paelub otsekohe naise loomulikkus ja terav meel. Naise sensuaalsus ja tagasihoidlikkus erutavad teda. Mehel omakorda on olemas kõik, et selle naise tähelepanu võita.

Kohe alates esimestest kohtumistest tunneb Neitsi, et teda see mees köidab. Mees on samaaegselt sensuaalne ja turvatunnet pakkuv. Talle meeldib selle mehe kõrval olla ja lasta mehel end hellitada.

Ta hindab palju mehe nägemusi nende kooselust. See rahustab teda ja pakub talle stabiilsust. Teadmine, et see mees tahab temaga koos elada ja kodu rajada meeldib talle. Mees on soliidne ja organiseeritud.

Üldiselt hakkavad nad ruttu ühiseid plaane tegema. Nad tahavad mõlemad elada harmoonias.

Nende armastus on rahulik ja õnnelik, eemal kõigest negatiivsest. Nad mõlemad armastavad mugavust ja väldivad liiga intensiivset seltskonnaelu. Ettevaatust, et nad end liiga teistest ei eraldaks.

Neitsi on õnnelik selle mehe tähelepanu ja hoolitsuste all. Sõnn pakub talle kõik, tingimusel, et naine ainult talle kuuluks nii ihult, kui hingelt. Ta ei taluks, kui ta naine elaks end välja väljaspool koduseinu.

Kommentaare ei ole