Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Neitsi, Mees Skorpion

Siin on koos liit, mis on paljulubav. Neitsist naise ja Skorpionist mehe vahel on tõesti kõik võimalik.

Skorpion on suur võrgutaja ja võib juhtuda, et ta kohe esimesel pilgul ei märkagi Neitsist naist. Sellest hoolimata aja möödudes avastab ta, et selle tagasihoidliku naise taga on varjul sensuaalne ja huvitav naine. Ta aimab siis, et intiimsuses võib see naine olla vägagi pimestav.

Omalt poolt Neitsit heidutab natuke Skorpion, kes võtab mängu kõik relvad, et talle pealetungi teha. Ta võib end näidata alguses tõrjuvalt, isegi jäiselt. Aga Skorpion on magneetiline ja kirglik, lisaks sellele salapärane. Mees teab, kuidas talle meeldida ja ta südant võita.

Tundemaailmas on Neitsil raske oma tundeid näidata välja, ta ei näita oma emotsioone niisama lihtsalt, kartes kannatada. See võib muutuda nende vahel raskuste allikaks, sest suhtlemine nende vahel ei ole kerge.

Koos elades võivad nad sellegipoolest vastastikku teineteteist rikastada. Skorpion toob Neitsi ellu kire. Ta kõigutab natuke Neitsi põhimõtteid, tuues ta ellu pikantsust ja fantaasiat. Omalt poolt Skorpion tunneb end rahulikumalt selle naise kõrval, kes on nii realist. Naine võib kõik igapäeva kohustused täita sõnagi lausumata. Ta on alati valmis organiseerima või lahendama rasket probleemi.

Koos võivad nad oma suhtes tasakaalu leida, kui nad mõlemad seda soovivad. Skorpion peab õppima kuulama oma kaasat, lugema ridades vahelt ja Neitsi peab õppima end paremini väljendama. See parandab nende omavahelist suhtlust ja nende armuelu.

Kommentaare ei ole