Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Skorpion, mees Kaalud

Kaaludest mees ja Skorpionist naine on täiesti võimelised, et luua positiivne suhe, kui nad suudavad
leida tasakaalu. Rohkem kui teised, on neil seda tasakaalu vaja, selleks et vältida lahkuminekut. Kui nad tasakaalu ei leia, kui neil puudub soov teineteist aidata, teist austada, imelteda ja olla teise vastu hea, siis on nende tulevik liivale kirjutatud.
Ometi on neilgi ilusaid hetki. Aga oht on alati, et nad  teinteisele haiget teevad mõtlematult. Kaaludest mehe kõhklused ja kahtlused ärritavad naist, sest Skorpion ise energiline ja otsusekindel. Aga kuidas ka ei oleks, need kaks ei suuda ka lahku minna, sest miski seletamatu köidab neid.
Samal ajal aga Kaalude rahulik loomus rahustab tegelikult elavat ja agressiivset Skorpioni. Ja juhtub, et Skorpion ei kannata enam välja seda liiga rahulikku meest, kes isegi ei ärritu ja ta võib muutuda vägivaldseks temaga. Skorpioni julgus ja ülbus võivad küll Kaaludest meest natuke stimuleerida, nii et mees otsustamise ükskordki enda peale võtab aga see oleks siis puhas juhus. Pigem on nii, et Skorpion hakkab vihkama Kaalude algatsuvõime puudust, otsusevõimetust ja nõrkust. Kaaludest mees, isegi kui ta on südames haiget saanud , ei tee midagi, et sellest olukorrast välja tulla ja kannatab vaikides, sest ta ei taha asju selgeks rääkida lihtsalt soovist mitte naisele haiget teha. Sellepärast valitseb selles suhtes naine ja teeb omad reeglid. Olukord läheb ainult halvemaks, mees sulgub oma muremõtetesse, naine alandab teda ja põlgab teda tema nõrkuste pärast. Sellepärast oleks hea, et asjad niikaugele üldse ei läheks.

Kommentaare ei ole