Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Skorpion, Mees Kaljukits

See kohtumine on nüüd küll puhas juhus aga kindel on, et kui nad juba kokku on saanud, siis võivad nad elada teineteise kõrval üsna edukalt.

Kohe algusest peale ei suju asjad kohe nii, nagu vaja. Skorpionist naine leiab, et ta mees on eemalolev ja liiga jahe. Naine armastab kuumi mehi, ülevoolavaid. Sellest hoolimata suudab Kaljukits tihti talle meele järgi olla omasel peenel moel kasutades ära kõiki oma võlusid. Skorpion aimab, et selle näiliselt tõsise mehe taga on teine, kelle sensuaalsus on üsna huviäratav.

Kui nad on otsustanud koos elama hakata, siis oskavad nad rajada oma suhte truudusele ja vastastikkusele usaldusele. Olles koos, hoiavad nad armastust kõrgel. Kaljukits on väga kohusetundlik ja tõendab seda, olla suurepärane kaaslane oma naisele, hea isa, mõnikord natuke liiga karm - olgem ausad, aga alati õiglane.

Tema kõrval tunneb Skorpion end rahulikult, toetatuna. Kaljukits on tema piiripost, tema ulualune kus ta saab esitada oma tuhat ja üks küsimust elu kohta. Kes ma olen? Kuhu ma lähen? Koos temaga muutuvad asjad lihtsaks. Kaljukits on traditsiooniline. See võib aga Skorpionile tüütuks muutuda. Skorpionil ei ole elus reegleid vaja. Kõik, mis tema jaoks loeb on kirg, tunded, nauding ja vajadus olla koos.

Pikema aja peale hakkab mehe olek teda ärritama ja võib juhtuda, et ta kannatab sellepärast, et end selle mehega sidus. Skorpion armastab väljas käia, kohtuda uute inimestega, võrgutada. Kaljukits on aga kodune ja armastab rohkem aega veeta oma kodukolde ümber.

Üldiselt on Kaljukits suure omanikutundega ja armastab oma kaaslase üle kontrolli omada, tal võib raskusi ette tulla Skorpioniga, kes armastab vabadust, isegi kui naine teda armastab ja talle truu on.

Sellepärast on oluline, et nad kuldse kesktee leiaksid, et nende suhe saaks jätkuda. Kaljukits peab õppima oma tundeid rohkem välja näitama, olema demonstratiivsem oma kaaslase vastu. Ta peab õppima oma kestast välja tulema. Ja vahet tegema töö- ja eraelul. Ta võib täiesti edukalt unustada oma kaaslase oma tööasjade pärast.

Omalt poolt Skorpion peab õppima olema vähem impulsiivsem ja mitte ärritama Kaljukitse.

Kommentaare ei ole