Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop : Naine Skorpion, mees Skorpion

Milline paar! Kaks Skorpioni kes kokku saavad juba igavust tundma ei hakka.
Kohe esimesest pilgust peale tunnevad Skorpionid teineteist ära. Kuues meel tõmbab neid teineteise poole, nad on võlutud üksteisest. Võrgutades teineteist naudivad nad iga hetke, põgenevad eest ära, lasevad käiku peened solvangud ja leiavad taas teineteist.
Kirg on nende kahe Veemärgi element. Nad elavad koos suurt armastust läbi, kus ei puudu tormid ja kirgedemöll.

Kõik ei suju alati ootuspäraselt nende kahe vahel, sest nad mõlemad on varustatud tugeva iseloomuga. Nende jaoks on armastusel nende elus suur roll, nad on võimelised muuseas palju tegema armastuse nimel. Kindlasti ei tee nad asju mõõdukalt. See on üks probleemidest, mis nende teele ette tuleb.

Nad on mõlemad impulsiivsed, kirglikud ja elavad täiel rinnal. Nad mõlemad tahavad võimu enda käes hoida, nad domineerivad teineteise üle ja see lõhestabki nende suhte, mis pole tehtudki harmooniliseks ja rahulikuks.

Selle kõige pärast stseenid ja tülid on üsna sage nähtus nende juures. Nad ei suuda isegi teiste ees end taltsutada. Aga nad oskavad alati hästi ära leppida... voodis. Nende voodielu on nende trumbiks. Ja see aitab neil pingeid maandada, leida teineteist peale suurt tüli, üleval hoida üksmeelt.

Skorpionist naine kurvastab, kui ta Skorpionist mees korraga teda vähem ihaldaks. Aga seda võib juhtuda Skorpionist mehega mõnikord, kes tahab endale tõestada, et ta teistele naistele meeldib. Skorpionist naisel on suur omanikuinstinkt ja ta muutub armukadedaks. Ta võib kergesti muutuda sodiaagi kõige agressiivsemaks märgiks ja soovida oma kaaslast tappa. Miks? Sest ta uskus nende armastusse kaljukindlalt, ta võib-olla ohverdas oma karjääri, et pühendada end oma pereelule. See teeb talle haiget ja ta eelistab leinata ideaalset kaaslast, pühendudes end armastusele.

Nende suhe ei ole seega puhkus. Seega on kaks võimalust, nad kas ujuvad õnnes või on pidevalt üksteisega sõjajalal.

Et see suhe saaks kesta on vaja, et nad õpiksid mõõdukust, kontrollima oma reageerimisi olukordadele. Võib-olla teha väike break, et seda paremini teineteist taas leida?

Kommentaare ei ole