Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Sõnn, Mees Ambur

Sõnnist naine ja Amburist mees: üks maaelement ja teine õhuelement. Neil kahel tuleb palju raskusi
teineteisest arusaamisega ja normaalse suhte loomisega. Ambur hoolib meeletult oma vabadusest ja ei suuda iialgi harjuda Sõnni liigse armukadedusega. Amburist mees armastab end naistega ümbritseda ja see ei takista tal olemast truu elukaaslane kui ta kord on juba end kellegagi sidunud. Ta võib olla hea kaaslane aga ta ei talu, kui tema vabadust piiratakse. Ta läheb siis lihtsalt mujale uusi silpaiire avastama. Sõnnist naine aga tahab eksklusiivselt oma meest endale aga see ei sobi kokku tema kaaslase soovidega. Seega pinged tekivad ja muudavad selle õrna suhte veelgi hapramaks.
Ambur hindab oma sõprade seltskonda ja veedab nendega palju aega. Sõnn jälle saab asjadest valesti aru ja kõik vabandused on tema jaoks sobivad, et oma kaaslast tagasi hoida. Aga sellega, et ta oma meest kogu aeg tahab enda juures hoida ja teda muuta, saavutab ta vastupidise tulemuse. Neil kahel ei ole suurt midagi ühist, sellepärast peavad nad mõlemad palju pingutama, et oma suhet elus hoida. Ainult et ka siis on alati pinged garanteeritud ja niipea, kui nad end lõdvaks lasevad, on nende suhe läbi.
Teades ometi, mida teine tahab, peaksid nad katsuma teineteisele meele järgi olla ja teha seda, mida teine soovib. Naine peaks piirama oma armukadedust ja mõistma rohkem mehe sisemist maailma. Ja samuti lisama nende suhtesse rohkem hingesoojust. Ambur aga peaks õppima oma naist maha rahustama, jagama temaga oma entusiasmi ja veetma rohkem aega temaga.

Kommentaare ei ole