Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Sõnn, mees Kalad

Sõnnist naise ja Kaladest mehe kohtumine on paljulubav. Alates esimestest pilgu vahetustest
tunnevad mõlemad, et miski salapärane neid teineteise poole tõmbab. Nad mõistavad üksteist hästi. Neile ei ole suuri kõnelusi vaja. Nende kuues mees aitab neil teineteisest suurepäraselt aru saada.

Kaladest mees võlub naise tänu oma tundlikule meelele. Naine on kohe võlutud selle tundmatu mehe poolt, kes on enesesse sulgunud ja salapärane, kellest pole lihtne aru saada. See äratab ta uudishimu. Omalt poolt äratab ta mehe huvi oma sensuaalsusega. Mõlemad tunnevad teineteise seltsis suuri naudinguid.

Suhtes olles tekivad siiski esileka pinged. Kalade unistajalik loomus ärritab tihti Sõnni, kellel on alati jalad maa peal. Meest jälle ärritab naise soov kõike kontrollida, tema armastus traditsioonide vastu ja tema veendumused.

Muuseas Sõnnist naine on suure omanikuinstinktiga ja teda ärritab mehe vastutustest eemalehiiliv olek. Õnneks ei lähe mees tema mänguga kaasa ja rahustab selle asemel naist.

Sellest hoolimata on nende suhe rikastav nii ühele, kui teisele kui nad oskavad oma erinevustest kasu lõigata. Seega Kaladest mees võiks rahul olla, et ta naine kõike korraldada armastab. Sõnnist naisel on konkreetsed nägemused asjadest, ta oskab mehele kindlustunnet pakkuda ja aidata mehel ellu viia tema projekte. Tema kõrval õpib Kaladest mees otsuseid vastu võtma ja olema vähem diskreetsem. Sõnnist naisele pakub see suhe aga värskust ja originaalsust, seda millest tal endal puudu on.

Kommentaare ei ole