Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Sõnn, Mees Kaljukits

Maamärk valitseb nii Sõnni, kui Kaljukitse tähemärgi üle, kellel seetõttu on eelsoodumused selleks,
et nende suhe õnnestuks. Neil on palju ühiseid jooni, mis soodustab nendevahelist head läbisaamist. Nad on tugevalt jalgadega maa küljes kinni ja otsivad stabiilsust kõiges. Nad hindavad mõlemad kindlustunnet kõikides valdkondades. Sõnnist naine olles kohtunud Kaljukitsest mehega teeb kõik, et seda meest endale hoida, sest ta ei armasta muutusi. Mees, kelle ta on valinud, saab tasuks tema truuduse. Sõnnist naine on väga hea elukaaslane ja suurepärane ema lastele. Ta hoolitseb, et neil oleks hubane kodu, kus ta saab oma andekust maksma panna.
Omalt poolt Kaljukitse võlub see olend, kes toob ta ellu turvalisuse ja kindluse ning loomulikult, armastuse. Kaljukits vajab tegelikult armastust ja õrnust, mida Sõnnist naine suudab talle pakkuda. Nende suhet võib kutsuda õnnelikuks juhuseks. Nende suhtes on niipalju armastust, et mitte kuidagi ei saaks öelda, et armastus oleks nende jaoks teisejärguline.
Nende suhe on erakordne ja sellest piisab täiesti. Sellepärast otsivad nad harva teiste seltskonda. Nad teevad oma kodus kohe, kus nad ennast hästi tunnevad, kus valitseb õnn ja rahulolu. Nad leiavad oma pesast kõik, mida nad vajavad.
Kaljukits on ambitsioonikas ja töötab palju. Sõnnist naine aitab tal ellu viia tema projekte. Naisel jätkub otsusekindlust ja ta oskab oma meest toetada vajadusel. Nad saavutavad kindlasti edu igas valdkonnas.

Kommentaare ei ole