Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Sõnn, Mees Lõvi

Siin on kokku saanud kaks tugevat isiksust.

Nende esimene kohtumine ei jäta kumbagi ükskõikseks, see on kindel. Kui nende suhe ka kestma ei peaks jääma, siis vähemalt mäletavad nad veel kaua koosveedetud hetki, nii häid, kui halbu.

Mõlemad kalduvad pigem elu nautima. Lõvile meeldib olla selle sensuaalse ja ihaldusväärse naise kaaslane. Sõnn tunneb end nagu kala vees selle mehe kõrvas, kes on ülevoolavalt helde ja karismaatiline.

Üsna ruttu nende armukade loomus tõuseb esile. Nad kumbki pole valmis jagama ja tahavad endale säilitada eksklusiivset paika.

Esile tuleb ka Lõvi liigselt enesekeskne loomus, mida ta jätta ei taha. Tema kaaslane peab ennast näitama diskreetsena ent talle ei meeldi see, naine on harjunud käsklusi andma ja end maksma panema. Mees ootab, et naine teda kiidaks, teda ülistaks, tema tegusid heaks kiidaks igas olukorras, et naine ta nõudmistele vastaks.

Sõnnil on tavaliselt raske selle kõigega leppida, ta ei mõista mehe vajadust igalpool särada. Ta otsib meest, kes suudab talle pakkuda turva- ja kindlustunnet, stabiilsust, et ta saaks oma tuleviku üles ehitada ja kõik pealiskaudne teda ei huvita. Talle võib tunduda, et ta on mehe elus teisejärguline.

Lõvi peab olema oma suhte õnne nimel tähelepanelikum oma naise vastu ja teda paremini mõistma.

Kommentaare ei ole