Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Vähk, Mees Kaksikud

See suhe on üsna paljulubav aga pikemas perspektiivis ei toimi kõik nii hästi, kui võiks nende kahe vahel.

Ometi alguses on kõik ilus - Vähk tunneb kohe tõmmet selle pealtnäha muretu ja isegi natuke lapsiku käitumisega mehe poole, kelle kõrval elu tundub kergem ja muretum. Vähist naine on seega nende suhte alguses oma pisikese pilvekese peal ja ei kavatsegi niipeal sealt alla tulla.

Omalt poolt Kaksikutest meest armub ruttu Vähist naisesse. Naise leebus, tundlikkus, tema naiselikkus puudutavad ta südant. Ta tahab otsekohe sellele naisele pakkuda oma kaitset ja aidata tal maailma avastada.

Üheskoos võivad nad elada üsna tuliseid hetki, nagu kaks teismelist, kes teineteisesse armunud on. Nad ei hooli kohustustest ja unustavad peaaegu reaalsuse. Nende suhet võib lahterdada suureks armastuseks, kus on palju sõprust.

Üsna ruttu võib Vähk aga väsida sellest idüllist ja tunda, et ta vajab midagi enamat oma kaaslaselt. Ta hoolib väga stabiilsusest oma elus, perekonnaväärtustest ja tahab tõsist suhet. Aga Kaksikutest mehelt on seda liiga palju nõuda. Kaksikutest mees armastab väljas käia ja vallutada uusi jahisaake. Ta vajab uudsust ja muutusi. Talle sobib ainult suhe, kus mõlemale partnerile jääb nende vabadus.

See erinev elust arusaamine võib seega olla takistuseks nende vahel. Kaksikutest mehel võib olla kalduvus põgeneda teda ärritavate küsimuste eest ja Vähist naine võib laskuda steriilsesse vaikimisse, kui tunneb, et ta suhe on ohus.

Neil kahel on erinev nägemus ka tulevikust. Vähist naine põgeneb oma minevikku ja kujutluslikku maailma, samal ajal, kui Kaksikutest mees elab elu päev-päevalt.

Nad peavad tegema seega mõningaid mööndusi, kui nad tahavad, et nende suhe kestaks. Vähist naine peab jätma mehele teatud vabaduse ja mees peab omakorda naist rahustama, et too saaks õnnelik olla.

Kommentaare ei ole