Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Vähk, Mees Kalad

Ideaalne suhe! Need kaks veemärki on loodud teineteise jaoks.

Kohe esimese kohtumise ajal leiab aset midagi imelist nende vahel. Neil ei olegi vaja rääkida, nende pilgud ütlevad kõik. Nende suhtlemisviis on intuitiivne, sõnad on siin üleliigsed. Nende sensuaalne üksmeel paneb teisi kadestama, see on kindel.

Kaladest mees on suur romantik, teda võlub otsekohe Vähist naine, kes emotsioonidest kubiseb. Naise leebus, tundlikkus, õrnus - kõik meeldib mehele ja liigutab teda. Ta näeb Vähis ideaalset naist, emalikku kaaslast ja samaaegselt laps-naist.

Omalt poolt Vähk näeb temas iseennast. Mees sarnaneb talle nii väga. Tema kõrval ta ei karda oma tundeid väljendada. Ta teab, et mees teda mõistab, sõnadestki rohkem. Teda võlub mehe salapärane olek, tema salajane universum. Ta tunneb, et mees on kättesaamatu talle ja see ainult kütabki tema iha.

Kõik nende kohtumised leiavad aset romantika tähe all.

Nad on mõlemad reserveeritud, tundlikud, helded ja siirad armastuses, erakordne üksmeel liidab neid ja võimaldab nende suhtel kesta.

Mõned väikesed pinged võivad esile kerkida.

Vähk võib ette heita oma kaaslasele, et mees põgeneb vastutuste eest. Kaladest mees on suur idealistist unistaja kelle jalad pole rohkem maa peal, kui ta kaaslase omad. Ta hoidub reaalsuses eemale ja see ei rahusta ta kaaslast, kes on loomult pigem muretseja

Vähist naisel on vaja olla rahustatud ja toetatud. Ta tahab õlga, millele toetuda. Mees annab talle õrnust ja armastust aga naine tahab stabiilsust ja turvalisust. Kaladest mees omakorda hakkab naist tagant lükkama, et too vastutuse enese peale võtaks. Selline olukord võib tekitada pingeid.

Nad peavad mõlemad vaeva nägema, et nende ilus suhe saaks kesta ja astuma käsikäes reaalsusele vastu.

Kommentaare ei ole