Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Vähk, Mees Neitsi

Suhe Vähist naise ja Neitsist mehe vahel annab kõik lootused selle õnnestumiseks. Nii, nagu kõikides teisteski suhetes, võib ka neil ette tulla mõningaid ra
skusi aga kindlasti ei ole need tõsised probleemid, mis võiksid nendevahelist tasakaalu lõhkuda.
Need kaks armastavad peret ja oma kodust teevad nad õdusa kohe, kus olla rahulikult eemal igapäeva probleemidest.
Vähist naine - isegi kui ta ei ole just kõige parem koduperenaine - armastab siiski enda ümber korda näha. Sellepärast armastusest enda ja oma lähedaste vastu teeb ta kõik, et olla täiuslik kaasa ja ema.
Mees omalt poolt aitab naist palju. Ta võtab enda peale finantsprobleemide lahendamised ja hoolitseb, et rahalised probleemid nende suhte harmooniat lõhkuma ei tuleks.
Koos ühise sooviga elada rahus ja üksmeeles, suudavad nad alal hoida tasakaalu oma kooselus.
Vähist naine on oma loomult pigem reserveeritud ja hoolimata oma ettevaatlikkusest ja reserveeritusest ei talu ta oma mehe harjumust aeg-ajalt vaikimisse sulguda. Naine ei mõista teda. Ometi just selle mehe kõrval tunneb ta end hästi ja kaitstuna. Mehe fantaasiad lisavad nende suhtesse lõbu ja rõõmu.
Neitsi tunneb end natuke segaduses selle pealtnäha nii õrna naise ees. Aga oma sügavas südamepõhjas ta teab, et naisel on palju energiat ja ta on veelgi rohkem köidetud sellest naisest, kellel on niipalju armastust talle anda, et ta võib mõnikord olla isegi armukade. Sellisel puhul võib ta naisele ette heita tema kõhklevat iseloomu aga kindlasti ei suuda ta kaua tema peale pahane olla.
Et nende suhe võiks edasi areneda ja õnnelik olla, peavad mõlemad kaaslased teineteist toetama kohe, kui probleemid esile kerkivad. 

Kommentaare ei ole