Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Vähk, mees Skorpion

Vähist naine ja Skorpionist mehe vahel võib olla väga sügav ja ilus suhe. Nad mõistavad teineteist
suurepäraselt nii füüsilises, kui psüühilises plaanis.
Skorpionist mees on liiga uhke, et oma tundeid kõigile eksponeerida. Tema pilku köidab Vähist naine, kes on reserveeritud olekuga ja tundlik. Vähist naisele meeldib mehe elujõud ja tugevus. Ometigi, on hetki, kus mehe ülevoolav energia teda natuke hirmutab. Skorpion jälle, hoolimata kogu oma julgusest, on pöördvõrdeline - ta vajab, et keegi teda rahustaks. Vähist naine hoolimata oma haprusest, omab vajalikku energiat, et oma mehele tuge pakkuda. Nad mõlemad on väga tundliku loomuga oma ükskõiksuse maski taga ja sellepärast mõistavad teineteist suurepäraselt.
See hea üksmeel on aga ohus, kui Skorpionist mees oma natuke vägivaldset loomust hakkab esile tõstma või paljastama. Nähes oma kaaslast nii hapra ja õrnana, võib tal tekkida äkki soov olla tema vastu halb. Aga Vähile selline asi sugugi ei meeldi ja kannatades pinge all, tõotab ta, et ei suhtle mõnda aega oma mehega. See ei takista tal katsuda oma kaaslast mõista. Aga võib ka juhtuda, et mehe vihahoole vastab naine samasuguse raevuhooga. Selle loo lõpp muidugi ei ole õnnelik, nad mõlemad saavad haiget nii füüsilises, kui psüühilises plaanis.
Kui Skorpion aga suudab oma kaaslast rahustada ja talle usaldust sisendada, siis armastab naine teda kogu hingega. Nende suhe paneb teisi kadestama: mees oma elegantsi ja uhkusega, naine oma sarmi ja häbelikkusega. Selles suhtes jääb üle vaid loota, et mees õpib oma raevuhooge alla suruma, et mitte oma kaaslast kannatama panna ja et naine ei sulgu oma jonnakusse, jättes mehe kättemaksuplaane hauduma.

Kommentaare ei ole