Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Vähk, mees Veevalaja

Siin on kahe inimese liit, millel on tulevikupotentsiaali ja kus on absoluutselt kõik võimalik.
Vähist naine ja Veevalajast mees - üks on vee- ja teine õhumärk - ent hoolimata sellest on neil palju ühiseid omadusi, millele nad toetuda võivad, et leida üksmeel.

Kohe esimesest pilgust on härra Veevalaja võlutud Vähi sarmikusest. Veevalaja armastab naise õrnust, leebet olekut, tema vahest mässulist ilmet. Naine üllatab teda tihti oma olekuga tehes mehe relvituks. Naine on sama ootamatu, kui originaalne ja see meeldib mehele. Naise väikesed kapriisid lõbustavad teda, vähemalt alguses.

Omalt poolt paneb Vähk kohe tähele Veevalaja ebatüüpilist hoiakut ja sarmi. Ta on teistsugune ja naine jumaldab seda. Temaga koos tunneb ta värinat südames, niivõrd oskab mees käima panna naise salajased ihad ja soovid.Veevalajast mees, olgem öeldud, oskab olla kirglik ja kirge tekitada vastavalt olukorrale! Mehe idealism puudutab naise südant, mehe originaalsu köidab teda.

Nende kahe vahel jätkub juttu kauemaks. Nad armastavad maha pidada pikki vestlusi, enamikul ajast voodis lesides. Nende ühine tundlikkus, nende peen maitse muudab nende suhte tugevamaks ja üksmeelsemaks vaimselt. Nende voodielu on rohkem, kui hea.

Sellest kõigest hoolimata, niipea, kui nad peavad otsustama kas hakata koos elama või mitte, muutuvad asjad keeruliseks. Härra Veevalaja ei lase ennast nii kergelt taltsutada. Tema jaoks on ta vabadus püha, hoidku eemale need, kes ähvardavad seda piirata. Tema kõrgesti ülistatud ja palavalt armastatud vabadus aitavad tal edasi jõuda elus, samal ajal elu nautida. Sirgjooneline elu ei ole tema mõistetes. Kõik muutused tema jaoks võrduvad ankrus olemisega. Sellepärast palju jõudu neile, kes tahavad teda veenda vastupidises. Ta võib mõtlematult nõus olla hetke ja tuju mõjul aga Vähi illusioon võib puruneda, kui mees korraga arvamust muudab.

Hoolimata kõigist neist pisiasjadest, kui naine lepib mehe seiklustejanuga ja unustab oma nägemused neist kahest kodukolde ääres, siis võib ta õnnelikuks saada selle mehe kõrval.

Ettevaatust ainult: Veevalajast mees ei taha enda peale võtta materiaalseid kohustusi, need mõistsed jäävad tema jaoks võõraks, sellepärast tuleb neil kahel ilmselt puudus kätte igapäevaelus ja see võib rikkuda nende kodus valitsevat harmooniat. 

Kommentaare ei ole