Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Veevalaja, Mees Lõvi

Veevalajast naise ja Lõvist mehe suhe ei saa lihtne olema.


Kohe alastes esimesest kohtumisest tunneb Lõvist mees, et miski salapärane teda selle nii fantaasiarikka naise poole tõmbab. Veevalaja on originaalne otsast lõpuni - nii tema oskuses end rõivastuda, kui julguses ühiskonnas miitinguid korraldada - ta on vaba ja iseseisev. Ja see võlubki Lõvi. Piisab Veevalaja tarkusest ja fantaasiast, et Lõvil pea segi ajada. Ta ei suuda kaua ükskõikseks jääda. Armastuses meeldib Lõvile, et saak talle kergelt suhu ei jookse ja Veevalaja teab seda täpselt. Ta laseb Lõvil enne marineerida, kui teda lähemale laseb endale. 

Veevalajale jälle meeldib Lõvi lahkus, tema väikesed tähelepanu avaldused. Lõvi paneb kõik mängu, et oma tahtmist saada. Oma jõu, oma sarmi ja teab, kuidas muljet avaldada.

Nad on õnnelikud koos väljas käies ja sõpradega olles. Lõvi armastab särada, kahtlemata selleks, et varjata oma enesekindluse puudust. Tema kaaslane kes oskab imehästi enda ilu esile tõsta täidab teda uhkusega, sest kõik teised imetlevad ta naist.

Koos elades aga tuleb neil ette mõningaid probleeme tänu nende mõlemi tugevale iseloomule. Lõvi on armukade, talle ei anna rahu, et naine ei lase endale kohta kätte näidata. Veevalajast naine on suurte ideedega idealist, ta ei taha olla suhtes, kus ta peab kellegi võimukandja tingimustega arvestama.
 Ja sealt tulevad tülid.

Nii üks kui teine on aldid tegema etteheiteid igapäevaelus. Tihti tühjade asjade pärast. Tühjast asjast tuleb tihti suur tüli. Ja see lõhub nende suhet.

Sellest hoolimata on nad võimelised koos mõnda aega rahulikult elama. Mõlemil neil on häid omadusi, mis sarnanevad. Nende tarkus ja üksmeel on trumbid, mis aitavad neil rasketest aegadest üle saada.

Veevalaja fantaasiameel ja avar maailmavaade liidetuna Lõvi tugevuse ja otsusekindlusega võimaldavad neil üles ehitada harmooniline suhe. Kui nad seda aga ei suuda, siis jäävad nad sellest hoolimata headeks sõpradeks.


Kommentaare ei ole