Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Veevalaja, mees Sõnn

See on väga huvitav suhe. Kohe alates esimesest pilgust on Sõnnist mees kütkestatud sellest nii
temast erinevast naisest. See naine intrigeerib meest ja mehele meeldib naise originaalsus. Naise energia ja positiivne olek tõmbavad magnetina meest, kes armastab kõiki naudinguid elus. Selle naise kõrval mees tunneb, et ta suudab korda saata suuri tegusid. See naine annab talle tiivad. Võimaluste valik kasvab mitmekordseks Sõnni suurimaks rõõmuks.

Veevalajast naist köidab mehe oskus armastada. Ilus sõnn on tema vastu õrn ja täis tähelepanu ning tema kõrval elab Veevalaja tunde täis tõelist sensuaalsust.

Koos olles tekivad mõnikord esile pinged nende erinevuste tõttu, mida raske on ületada. Sõnn uhke maamärgina on materialist, ta vajab stabiilsust ja turvatunnet. Teda ei köida suurt elumuutused ja tal on vaja kaaslaseks kedagi, kellega ta suudaks jagada oma mõttemaailma. Aga Veevalajast naine vajab seiklusi. Ta vajab eluliselt vabadust ja uudsust. Tema iseseisvus ei ole Sõnnile esialgu vastumeelne aga peatselt hakkab kaduma kindlustunne selle reaalsusest nii eemaloleva naise kõrval.

Sõnn on natuke armukade ja tugeva omanikuinstinktiga, mitte väga heal pilgul ei vaata ta naise ära käimiste peale. Sellepärast peab naine õppima teda rahustama.

Kui nad oma suhtes tasakaalu leiavad siis on kõik hästi. Veevalajast naine toob Sõnni liiga rutiinsesse ellu  värskust ja pikantsust oma originaalsusega. Veevalajat ennast aga tasakaalustab see nii konkreetse meelelaadiga mees. Tihti kaotab see naine end oma unistuste maailmas ja õnneks on olemas Sõnnist mees, kes aitab tal tema suuri plaane ellu viia.

Kommentaare ei ole