Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Veevalaja, mees Vähk

See suhe kindlasti tekitab laineid! Vähist mees ja Veevalajast naine on lihtsalt niivõrd erinevad, et see suhe paiskab Vähist mehe maailma täiesti pahupidi, tekitades tema peakeses ainult suurt mõistmatust ja arusaamatust.

Kohe alates esimest kohtumisest on Vähk täiesti võlutud selle naise ees, kes on täis originaalsust ja iseseisvust. Naise loomus asju ajada ja tema muretu olek ajavad Vähi segaduse ja hirmutavad teda isegi. Veevalaja on alati valmis uue projekti kallale asuma, ta on idealist ja nõnda köidabki ta Vähist mehe pilgu ja südame.

Aga Veevalaja ei sarnane ju absoluutselt Vâhile. Vähk unistab turvalisest elus kahekesi, samal ajal, kui Veevalaja ei näita oma tundeid väga kergelt välja ja ei taha end nii ruttu siduda. Veevalaja armastab vaba ja piirideta armastust. Ta armastab muutusi ja üllatusi.

Veevalaja on oma loomult natuke muretseja, ta ei saa sellepärast Vähki rahustada, nii nagu too seda vajab. Tema kergemeelsus paneb Vähi hoopis rohkem muretsema. Vähist mees vajab naist, kes oleks emalik ja rahustav, et ta suudaks talle pakkuda õrnust ja armastust, mida tema isegi anda tahab.

Vähk armastab traditsioone, Veevalaja muretu ja kerglane olek on talle haavavad, sest ta näeb hästi, et Veevalaja jaoks ei ole pere esmaoluline.

Sellepärast tekivad sellises suhtes ruttu pinged esile tänu nende erinevale maailmavaatele. Vähk heidab oma kaaslasele ette püsimatust ja pühendumuse puudust. Veevalajale ei meeldi jälle see, et Vähk on võimetu midagi muutma ja vajab koguaeg kedagi, kes teda rahustada oskaks.

Kui nad soovivad oma suhet päästa, peavad nad tõsiselt selle nimel pingutama ja kasutama ära kogu oma tarkust.

Kui nad aga peakski lahku minema, siis jäävad nad siiski headeks sõpradeks.

Kommentaare ei ole