Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Veevalaja, mees Kalad

Veevalajast naine ja Kaladest mees on täiesti võimelised teineteisega hästi läbi saama. Ainult, et nad peavad pingutama, et seda isegi õrna tasakaalu säilitada.

Ometigi saab kõik tavaliselt üsna ruttu alguse nende vahel. Enamikul juhtudest on see lausa armastus esimesest pilgust selle Vee- ja Õhumärgu vahel.

Kalu võlub Veevalaja vabadusearmastus. Ta imetleb, millise kerglusega naine igas ringkonnas liigub. Veevalajast naine on originaalne, armastab uuendusi ja uudsust, ning avab Kaladele välismaailma. See muuseas onväga vajalik, sest Kaladest mees ujub alati samades vetes ja tihti muud ei teegi, kui keerleb ringiratast. Veevalajast naine on seega tema jaoks värske tuuleiil, uks, mis avaneb uutele võimalustele.

Kaladest mees vajab kindlustunnet, stabiilset ja siirast suhet. Veevalaja ei saa talle seda kõike alati pakkuda, sest ta on väga hõivatud omaenda iseseisvse ja uute tutvuste loomiega.

Seega, aja möödudes muutuvad asjad nende kahe vahel kindlasti keerulisemaks. Üldiselt Kaladest mees ei mõista naise vabadusearmastust, isegi oma salajas südamepõhjas unistab ta samasugusest elust. Mees on idealist, ta on hõivatud oma sisemise hingeeluga, oma unistustega - mille ellu viimisele pühendab ta tihti kogu oma elu. Sellepärast vajab ta naist, kes suudaks teda toetada.

Veevalajal on aga kalduvus kohustuste ja vastutuste eest põgeneda . Ta võtab seda kui koormat, kui peab pidama seda osa, mis talle nii vähe sobib ja pikemas perspektiivis, eriti juhul, kui neil on lapsed, võib ta võtta seda, kui ohverdamist. Pikapeale tekitab selline suhtumine vihavaenu.

Sellepärast on oluline nende õnne pärast, et Kaladest mees õpiks kohustusi enda peale võtma, enda kallal tööd tegema, et end enesekindlamana tunda, võtma rohkem vastu otsuseid ja tegutsema. Nende suhe ainult võidab sellega.

Omalt poolt Veevalajast naine peab olema tähelepanelikum oma kaaslasega ja rääkima rohkem oma tunnetest. See, mis tema jaoks on elementaarne, ei ole seda mehe jaoks, kes ei teagi täpselt, kas tema naine teda armastab või mitte. Sellepärast peab naine õppima meest rahustama, et mees omakorda oskaks olla parem.


Kommentaare ei ole