Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naised Kalad, Mees Kaljukits

Kaljukitsest mees ja Kaladest naine on täiesti võimelised üles ehitama korralikku suhet, kus armastus ei puudu aga see nõuab neilt soovi teineteist mõista ja palju armastust.

Kohe alatest esimestest kohtumistest on Kaljukitsest mees võlutud Kaladest naisest. Naise sarm, terav meel ja natuke lapsik olek ainult kütavad mehe kirge. Mees armastab naise reserveeritust, tema kättesaamatust. Koos temaga mees julgeb esimest sammu teha - tema, kes ta teiste tähemärkidega palju vaoshoitum olla võib. Ta tunneb end selle naise seltsis hästi. Ta armastab naise leebust ja õrnust, mida too tema vastu üles näitab.

Kaladest naise omalt poolt tunneb end otsekohe hästi selle mehe seltsis. Talle meeldib turvatunne, mida see mees talle pakub ja stabiilsust, mida ta vajab. Kaladest naine on kergesti mõjutatav teiste poolt, kellel puudub enesekindlus, ta võib end hästi tunda vaid tõsise mehe kõrval, kes oma lubadustest kinni peab. Mees üldjuhul pakub ruttu välja idee hakata koos elama et pere luua.

Koos elades aga muutuvad asjad natuke keerulisemaks. Kaljukits võtab kohe võimu enese kätte, riskides oma kaaslast lämmatada. Ta võib end näidata liiga autoritaarsena, isegi türannina. Tema hoiak paneb naise kannatama. Sellest hoolimata ei lähe naine ta kõrvalt minema, sest ta vajab stabiilsust, mida see mees talle ainult pakkuda võib. Kaljukits omalt poolt ei pane isegi tähele, et ta kaaslane õnnetu on. Ja nii võib juhtuda, et nad mõlemad tegelikult kannatavad omal moel vaikides sellise situatsiooni all, kuni ühel ilusal päeval nad märkavad, et neil ei ole enam midagi ühist. Selle suhte oht on, et ühel hetkel nad taipavad, et elavad eri maailmades. Kaljukits investeerib siis ülepeakaela oma töösse, unustades oma pereelu. Kaladest naine sukeldub oma unistustesse, mis on ilusamad, kui reaalsus.

Et nende suhe õnnestuks on vaja , et nad mõlemad selle nimel pingutaksid. Kaljukitsest mees peaks rohkem oma tundeid välja näitama naisele ja tõestama, et ta temast hoolib. Kaladest naine aga peaks leppima oma kaaslase elustiiliga samal ajal talle selgitades, et kõik võib muutuda. Kui Kaljukits muutub paindlikumaks, siis Kaladest naine tuleb tagasi reaalsesse ellu.

Kommentaare ei ole