Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Jäär, Mees Ambur

Nii Jäär, kui Ambur on mõlemad tulemärgid. Neil on palju ühist. Nende sarnasus ei lahuta neid, kui
nad oskavad oma suhet korralikult hoida. See tähendab, kui Ambur ei haava Jäärast naist oma liigse otekohesusega talle meelde tuletades tema eksimusi, siis Jäär jääb tema kõrvale. Jäärast naine aga võib muutuda armukadedaks ja ei talu, et ta mees talle truudusetu ole võiks. Kui see juhtuma peaks, on nende suhe tõesti ohus. Mees peaks valvama, et ta oma naist liigselt muretsema ei paneks ei oma sõnade, ega tegudega.

Nad moodustavad suurepärast professionaalselt ja võivad selles vallas edu saavutada. Nad mõlemad armastavad käskida aga mees teeb seda nii viisakalt ja austusväärselt, et ta saavutab edu peaaegu igas oma ettevõtmises. Nende üksmeel tulebki sellest edust. Nad mõistavad teineteist ja nende suhe on erakordne.

Sellest hoolimata, kui nad ette ei vaata ja hakkavad rivaalitsema, siis võib nende suhe ruttu lõppeda. Sellejaoks on vaja, et nad oleksid täiesti iseseisvad ametialaselt. Erinevas valdkonnas töötamine väldib rivaalitsemist ja konkurentsi, mis nende vahele tekkida võib. Neid mõlemaid innustab soov juhiks saada aga nad ei saaks elada koos ilma teineteisele haiget tegemata, kui nad mõlemad töötaksid samas valdkonnas.  Varem või hiljem tekiks nende vahel konkurents.

Sellest hoolimata on neil iseloomujooni, mis neid teineteisele lähedasemaks muudavad: nende lahkus ja kirg. Lisaks sellele, et Jäärast naine on helde, on ta samuti siiras ja truu. Hoolimata oma kalduvusest seksuaalsele vabadusele, võib ta olla truuduse musternäide. Aga tema kaaslane ei ole selles vallas ideaalne näide, sest teda tõmbavad alati ilusad naised, keda ta kohtab. Kui nad aga lasevad end juhatada oma kirest ja armastusest, siis garanteerib see neile harmoonia ja stabiilsuse nende suhte.

Kommentaare ei ole