Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehroroskoop: Naine Skorpion, Mees Neitsi

Need kaks on täiesti võimelised elama rahulikus ja õnnelikus suhtes.

Üldiselt on nii, et alguses on kõik väga ilus ja tore. Neitsist mees on täiesti lummatud ilusast Skorpionist ja Skorpion omakorda paneb kõik mängu, et Neitsit oma võrku püüda - olgu mainitud, et Skorpion on sündinud südamete võitja. Neitsile meeldib naise pikantne iseloom, tema sensuaalsus ja naiselikkus.

Skorpioni köidab Neitsi tagasihoidlik sarm. Nende kahe vahel on suhtlemine pigem intuitiivne. Neil ei ole vaja suuri sõnu, et teineteist mõista.

Üsna ruttu kerkib esile küsimus, kas alustada kooselu või mitte. Neitsi kaalub kõike põhjalikult läbi, mõtleb kui suured on võimalused edukaks kooseluks Skorpioniks ja kas naine talle üldse sobib. Kui ta on oma otsuses kindel, siis teeb ta selle Skorpionile teatavaks, kes aga võib talle eitavalt vastata. Lihtsalt sellepärast, et meest narritada ja tema reageeringut vaadata. Kui Skorpion armunud on, siis lõpuks ta muidugi nõustub.

Neitsist mees pakub Skorpionile turva- ja kindlustunde, mida viimane vajab. Skorpioni pidevad muretsemised on mehe poolt maha rahustatud. Neitsist mees armastab kõike ette näha, kõike kontrollida. Seega toimib ta kaitsjana oma kaaslasega.

Nende kooselus ei suju kõik ootuspäraselt, sellepärast peavad nad mõlemad pingutama.

Neitsist mees võib kannatada oma kaaslase hoiaku pärast, kes aeg-ajalt võib muutuda agressiivseks tema vastu. Skorpionile käivad närvidele mehe igasugused maaniad ja tema ideaalivajadus. Neitsil omakorda on raske oma tundeid väljendada. Tema tagasihoidlikkust mõistetakse tihti valesti.

Skorpion armastab domineerida, teha oma reegleid ja panna neid maksma, tunda et ainult tema kës on võim. Neitsi laseb tal tavaliselt teha oma äranägemise järgi aga ainult teatud piirini. Võib täiesti juhtuda, et ühel heal päeval jalutab ta lihtalt minema, väsinuna naise tujumuutustest.

Neitsist mees peab õppima paremini end väljendama ja Skorpion teda usaldama.

Kommentaare ei ole