Recent Comments

Viimati lisatud

5 näidet mis tõestavad, et sa oled Jäära tähtkujus sündinud naine!

SA EI  ANNA MITTE IIALGI ALLA

Sinu õnn ja hea vaist aitavad sul edu saavutada kõiges, mida sa ette võtad. Kui sul on eemärk, isegi kui see peaks ilmvõimatu ja kättesaamatuna tunduda, siis sina tead kohe täpselt, mida ja kuidas tegutseda, et seda saavutada. Teised arvavad, et sul on head õnne aga sa ise usud rohkem otsusekindlusesse. Ja seda võib küll öelda, et otsusekindlusest sul puudu ei tule. Sa ei tunne kaotust ja isegi, kui sa peaksid seda ise omal nahal läbi kogema, eelistad sa edasi liikuda mis ka ei juhtuks.

IGAVUS ON SINU SURMAVAENLANE

Sinu Planeet Marss sümboliseerib liikumist ja tempot. Muutused peavad aset leidma otsekohe! Ja kuna sina oled Jäär, siis otsekohe, see on koguaeg. Sa ei talu niisama üksi olemist, ilma et sa teaksid, mida peale hakata. Mõnikord käivad ka sinul laiskusetuurid peal ja sa lased endal lihtsalt olla ilma muule mõtlemata aga kogu ülejäänud aja töötab su aju turbo kiirusel. Ja sina ei saa sinna ju midagi parata.

SINA OLED BOSS

Sulle meeldib võistelda, kas pole? Sina pole kindlasti see, kes jääb käed risti rinnal ootama, et kõik läbi saaks. Sina oled see, kes otsustab. Ja kui sa juhuslikult veel tippu pole jõudnud, siis oled sa kindlasti midagi vägevat ikkagi juhtimas. Kasvõi oma sõpru, tööd, meest, väikest õde...

SA OLED LIHVIMATA TEEMANT

Sinu hoiak ja enesekindlus avaldavad teistele muljet. Sinus nähakse alati rivaali. Ja sa ei hoia end tagasi, et välja öelda seda, mida sa mõtled ja arvad. See muudabki su nii eriliseks.

SA UNISTAD MAAILMA VALLUTAMISEST

Kas pole nii? 

Kommentaare ei ole