Recent Comments

Viimati lisatud

5 näidet, mis tõestavad, et sa oled Vähi tähtkujus sündinud naine

SA EI LÄHE KUNAGI VÄLJA ILMA OMA KOTITA


Sinu käekott on sulle väga oliline. Sellega vead sa kaasas kõike enda jaoks vajalikku, ehkki olgem ausad enamik neist asjadest on täielikult kasutud mida sul vajagi ei lähe. Aga kunagi ei ju tea, eks ole! Sinu põhjatust käekotist võib leida taskulampi, savist lillepott, sinu kassi pildid kui ta veel väike oli - absoluutselt kõik on seal olemas. Sinu kott on su sõber, su kaaslane, koos temaga tunned sa end kindlalt.

ETTEVAATUS ON TARKUSE EMA - SEE ON SINU DEVIIS

Ei, arg sa nüüd kindlasti ei ole, sa oled lihtsalt ettevaatlik. Ka sina oled valmis suurteks julgustükkideks nendega, kellega sa end hästi tunned. Sa võid isegi teisi üllatada. Sinu vaist ei peta iialgi. See sind muuseas päästabki.

SA EI VISKA KUNAGI MIDAGI ÄRA

Sa armastad oma vanu asju. Nad sümboliseerivad sinu jaoks midagi. Sa oled romantiline ja nostalgiline, sa lased end emotsioonidest juhatada. Raske on sinu jaoks uue lehe keeramine elus. Tundub, nagu oleksid sa üheksa eluga kass. Kõik mälestused on sinus alles. Graveeritult. Sinu elamine sarnaneb muidugi vanakauba turule, täis lapsepõlve mälestusi ja unistusi.

SA OSKAD END VÄÄRTUSTADA

Sina tead täpselt, mis sulle sobib ja mis ei sobi. Sa oled ilus, graatsiline, hurmav - sind panevad kõik tähele.

SA UNISTAD PAREMAST MAAILMAST

Maailmas, kus kõik oleks nii, nagu sina sooviksid elaksid head ja tolerantsed inimesed. Kõikide nahavärvidega ja igast silmapiirist sooviga muuta maailma paremaks paigaks.


Kommentaare ei ole