Recent Comments

Viimati lisatud

5 näidet mis tõestavad, et sa oled Kaksikute tähtkujus sündinud naine.

SA JÄÄD ALATI HILJAKS


Sa oled nagu valge küülik Alice imedemaa raamatust, kes hüüatab ringi joostes: " Oi heldeke, oi heldeke, ma jään hiljaks."
Või nagu agar mesilane, kes lillelt lillele lendab ja keda alati kuskil uus lilleke ootama on.
Sinu õnneks oled sa äärmiselt kütkestav isiksus, kellel on hea veenmisoskus ja kelle naeratus suudab ka kõige kõvema südame üles sulatada. Kõik, absoluutselt kõik andestavad sulle sinu väikesed hilinemised. Ikka ja alati.

SU SÕBRAD IMETLEVAD SU ENERGIAT

Sa oled ääretult intelligentne ja sinu peas valmivad kõik plaanid ruttu. Sul on annet uute ideede peale. Ja sinu ümber on alati sõpru. Sinu spontaansus, intelligentsus ja avar maailmavaade muudavad sind haruldaseks. Sinuga koos on õhkkond alati vabam, sa oled täis energiat ja oskad alati teisi naeratama panna.

SA OLED VABA NAGU ÕHK

Õhk, mis muuseas on sinu element, oskab sind inspireerida ja juhatada. Kevade algusest suve lõpuni pole sul ühtegi kohustust, seadust, takistust ja sa lendled liblikana ringi naeratus huulil. Ja teised näevad ainult sind!

SHOPPING. SHOPPING. SHOPPING

Oled sa teadlik, et shopping on asi, mida sa jumaldad? Sa oled lausa ostuhull, sa ei suuda säästa mitte ainsatki senti. Ja otse loomulikult sellepärast on sul ka selline garderoob kodus, mis kõik su sõbrannad kahvatama paneb.

SA TAHAD KOGU MAAILMA VÕRGUTADA

Ega Marilyn Monroe niisama pole kõige kuulsam Kaksikute tähtkujus sündinu. Sa oled juba sündinud sellisena, see on sul veres, igas su liigutuses, su pilgus, kõiges mida sa teed. Sa oled sündinud  südametekütt.


Kommentaare ei ole