Recent Comments

Viimati lisatud

Kui me kõik näeksime sellised välja 85-aastaselt!

Lubage tutvustada Carmen Dell'Orefice, 85-aastane mannekeen. Carmen on kõikide maailma kuulsamate moeajakirjade esikaanel ja mitmete rahvusvaheliste reklaamiklippide muusa.

© pinterest  
Carmeni nooruse ja ilu saladus on väga lihtne: ta armastab palju magada, ujuda ja on oma vanusega leppinud. Carmen ei eita, et ta on teinud iluoperatsioone, sest alati on ju kuskilt midagi turgutada. Aga ta väidab, et samuti on oluline hoida alal keha ja vaimu harmooniast.

© huffingtonpost  
Carmen alustas oma mannekeenikarjääri 15-aastaselt, tema pildid olid Vogue ja Harper's Bazaar'i esikaantel. Ja sellest ajast pole kirg töö vastu teda kunagi maha jätnud. Ta on muuseas Guinness' rekordite raamatus, kui kõige pikemaajalise karjääriga mannekeen.

© liveinternet  
Ühes intervjuus, mille Carmen Dell'Orefice andis Ameerika New You ajakirjale, pihtis ta: " "Mis puutub seksi, siis ma olen sama suur maiasmokk, kui toiduga." Ja seda pole sugugi raske uskuda, ei saa ju mitte näha tema itaalia temperamenti, mille ta oma isalt on pärinud.

© pinterest   ©  
© weheartit  
"Mul on suurepärane elu! Kui palju eakaid naisi te tunnete, kelle isikutunnistuse pilt on tehtud Norman Parkinsoni poolt? " ütles mannekeen ühes oma intervjuus. Isegi kuulus Salvador Dali kasutas Carmenit muusana.

© novini   ©    
© guinness-records  
Carmen ei varja, et ta loodab elada saja aastaseks ja kanda kõrgeid kontsi kuni surmani.

© straitstimes  
Jääb üle talle soovida palju tervist, tugevust ja inspiratsiooni. Kogu nende aastate jooksul tõestas ta meile, kui oluline on uskuda iseendasse, tundmata häbi oma vanuse ees, nautida elu niipalju, kui võimalik ja igal hetkel. See on nooruse ilu saladus, mida kõik endale tahavad. Seda leidub meis kõigis.
Allikas: sympa-sympa.com

Kommentaare ei ole