Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Sõnn, Mees Veevalaja

Nende kahe kokkusaamine on täis potentsiaali aga asjad ei suju iseenesest nende vahel. Veevalaja ja
Sõnn on liiga erinevad ent kohe alates esimesest pilgust tõmbab miski seletamatu neid teineteise poole. Veevalaja võlub Sõnni oma originaalsuse ja kerge ellusuhtumisega. Sõnnist naisele meeldib see mees, keda kõik huvitab ja kes ühiskondlikku korda millekski ei pea. Ta tahab järgneda sellele mehele, kes armastab seiklusi. Omalt poolt Veevalajale meeldib see sensuaalne ja kirglik naine.

Kooselus võimaldab Sõnnist naine Veevalajat stabiliseerida ja aidata tal pöördepunkte leida. Ta toob nende suhtesse kaasa kindlustunde. Vastutasuks ta ootab mehelt lojaalsust. Sõnn on kuulus oma armukadeda loomuse poolest. Veevalaja peab kasutama kogu oma kannatlikkust, et teda maha rahustada.

Sõnnist naine on väga traditsiooniline, ta loomus pehmeneb Veevalajast mehe kõrval. Talubab endale isegi vahest mõne lolluse tema kõrval, mehe suurimaks rõõmuks. Veevalajaga koos tunneb ta end täiesti iseendana ja vabana, sest mees ei suru oma tahtmist talle peale.

Loomulikult tekivad ka siin nende suhtes pinged. Veevalaja on muretu loomusega ja mõnikord tekib tunne,nagu polekski ta suureks kasvanud. Tema jaoks pole rahal suuremat tähtsust, samal ajal, kui Sõnn hoolib nende rahalisest seisust ja igast kulutusest. Naine on see, kes rahakotiraudu koomal hoiab.

Isegi, kui aja möödudes mees katsub naise pealesurutud reeglitele vastu seista, leiab ta oma sisimas ikkagi, et see naine on tema elu armastus, keda ta alati on taga otsinud.

Nende armastus ainult kasvab, sest nad mõlemad on enesele teadvustamata teineteise poole koguaeg liikunud.

Kommentaare ei ole