Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Jäär, Mees Kaalud

Isegi, kui neil kahel on mõningaid ühiseid jooni, siis koos elamine ei saa neile kerge olema. Neil on
erinevad arusaamised elust. Kaaludest mees ei ole otsustaja, see pole tema tugev külg. Jäärast naine aga on impulsiivne, tihti tegutseb ta kohe ja mõtleb alles hiljem. See põhjustab nende suhtes kriitikat ja sõnelusi mõlemalt poolt, kes kumbki oma seisukohale tahavad jääda.
Nad vaidlevad üsna tihti. Nad tunnevad aja möödudes teineteise nõrku külgi niIvõrd hästi, et heidavad praktiliselt koguaeg teise suutmatust, otsustamatust ja mõtlematust üksteisele ette. See on nagu  mingi mäng nende vahel.
Kaalude uhke hoiak ja vähene tähelepanu, mida ta oma naise vastu üles näitab, lisab ainult õli tulle. Kaaludest mees ei arva, et ta naine oma aega vajab, et tal on samad õigused kui temal. Ta solvab hingepõhjani sellega oma naist. Juba sellepärast, et naine kümne küünega oma vabadusest kinni hoiab, tema arvamustele solvavalt vastata võib ja pikka salaviha peab. Nende suhtele see kõik head ei ennusta.
Et sellised äärmuslikke olukordi vältida peavad nad mõlemad väga palju pingutama. Naine peaks endale selgeks tegema, mida ta mees tegelikult tahab, mis ta mehele meeldib ja siis vastavalt tegutseda. Kaaludest mees on tundlik, naine võiks seda arvesse võtta ja alal hoida harmooniat nende koduseinte vahel. Kaaludest mees peaks jälle endale teadvustama, et tema naine vajab vabadust ja iseseisvust. Kui nad mõlemad seda arvesse võtavad ja teineteist austavad, siis võivad nad oma raskustest üle olla.

Kommentaare ei ole