Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Jäär, Mees Neitsi

Jäärast naise ja Neitsist mehe suhe ei ole puhkus loorberipärjal. Nende iseloomude eripärasused
viivad erimeelsustele nii mõttevahetustes, maailmanägemises, kui armastuses. Neitsist mees on ettevaatlik oma loomult, ta ei taha kära ja müra ega otsi silma paista. Õnnelik saab ta olla ainult diskreetsuses. Aga Jäär on ülevoolav ja energiast pulbitsev. Neitsi loomulikult imetleb alguses seda tormilist naist, kes ei hakka küsimustele aega veetma ja võtab ise seda, mida ta tahab. Aga tasapisi hakkab ta südamesse hirm selle keevalise olendi ees tekkima. Neitsi on sisemise eluga inimene, kellele selline tormakus üle mõistuse käib. Ta otsib elus kindlustunnet ja selline käitumine, nagu Jäärast naisel, talle lihtsalt ei sobi. Naine heidab sellepeale mehele ette tahtejõu puudust ja otsustamatust. Samuti tekivad tülid materiaalsetest probleemidest. Mees ei ole harjunud raha aknast välja viskama. Ta on pigem kitsi ja kokkuhoidlik. Jäär jälle arvab, et raha on selleks, et seda kulutada ja ta teeb seda üsna kergel käel.
Neitsi tahab elada rahulikult kahekesi ja naise armastus seikluste ja lõbutsemiste vastu ei köida teda. Kui ta ka kaasa naise soovidega läheks, elaks ta ebakindluses ja kaotaks hingerahu. Hoolimata armastusest oma naise vastu ei kiida ta heaks naise muretut ja hooletut käitumist ja seda, et naine tegutseb alati mõtlematult. Aga Jäärast naine usaldab oma meest, kes on alati rahulik ja stabiilne. Ta on uhke oma mehe üle ja imetleb ta reserveeritud hoiakut.
Aga see kõik ei välista tülisid ja konflikte nende vahel. Nad mõlemad on pika salavihaga ja olukord võib neil tasapisi käest libiseda pikapeale.

Kommentaare ei ole