Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Jäär, Mees Veevalaja

See on kahe vabadust armastava inimese suhe, kes leiavad hingerahu ja õnne ainult siis, kui nad end
kellegagi ei seo. Sest kooselu tähendab teineteise austamist, traditsioonidest lugupidamist, kohustusi, piiranguid ja vastuolusid. Aga Jäärast naine ega Veevalajast mees ei ole sellisteks asjadeks valmis. Nad saavad õnnelikuks ainult sellisel juhul, kui valivad vaba suhte. Nende suhe on sellegipoolest rohkem sõprussuhe, kui sentimentaalne.
Veevalajast mees on üsna leige armastuses, sest tal on suured ootused. Kui ta ei leia naist, kes talle sobib ja kes oleks tema jaoks - naine, armuke, ema ja sõbranna - siis ei hakka ta oma tunnetega laiutama. Kui ta kaaslane aga suudab rahuldada tema kõige hullemadki fantaasiad, siis võib ta oma naisele kõik vastu anda. Jäär aga vastab sellele ettekirjutusele. Ta toob oma kaaslasele kaasa tulisuse ja helduse.
Nad on eemal kõikidest pingetest ja leiavad alati ühiseid huve, mis neid tegutsema panevad sama eesmärgi suunas. Nad ei saa igavust tundma, sest nad hindavad teineteise seltskonda. Naisele meeldib mehe mässumeel ühiskonna suhtes ja see, et meest materiaalsed väärtused ei huvita. Talle endalegi ei paku see suurt huvi ja teda ei pane muretsema mehe hooletus kulude suhtes.
Jäära ekstravagantsus ja ülevoolavus sobivad täpselt mehele. Meest ei solva naise autoritaarsus ja agressiivsus, sest ta oskab ette manada teatud ükskõiksuse, et oma emotsioone varjata. Tema intelligents ja intuitsioon aitavad tal naist välja kannatada.

Kommentaare ei ole