Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kaalud, Mees Neitsi

Nende kooselu võib olla üsna õnnelik. Nad köidavad mõlemad teineteist.

Kohe alates esimestest kohtumistest meeldib Neitsist mehele Kaaludest naine. Talle meeldib kõik tema juures: naise diskreetsus, tema vaimuteravus, tema tundlikkus... Ta jääb sõnatuks selle nii suure harmoonia ja ilu ees.

Kaladest naist köidab mehe reserveeritud oleks. Ta tunneb huvi selle mehe vastu, kes nii vähe endast räägib.

Nad veedavad ilusaid hetki teineteise käevangus. Kaaludest naine aitab mehel tabudest vabaneda. Koos naisega lubab mees endale kõike.

Kui aga asjad tõsisemaks lähevad, muutub kõik keerulisemaks. Kaaludest naine hakkab kõhklema ja vabandusi leidma. Ent kui ta end kellegagi kord seob, siis võtab ta seda tõsiselt.

Aastate möödudes tekivad ka mõned pinged nende vahele.

Kaaludest naine võib ärrituda oma kaaslase nii erineva iseloomu peale. Neitsist mees tahab kõike kontrollida, kõike teada, kõike ette näha. Kaaludest naine on loomult pigem muretu, kes otsib elus naudinguid. Ta ei talu ka oma kaaslase kriitilist meelt, kes mõnikord võib lausa oma sõnadega haiget teha.

Omalt poolt Neitsist meest võib ärritada naise kerge iseloom.

Kaaludest naisele ei meeldi ka mehe reserveeritud olek. Aja möödudes tekib nende suhtesse lõhe. Neitsist mees sulgub endasse ja ei lase välja paista ei oma tunnetel ega emotsioonidel pannes oma kaaslase kannatama.Sest Kaaludest naine kannatab mehe vaikimise all, eriti juhul, kui asjad nende vahel korras ei ole.

Neitsist mees peab õppima suhtlema ja ütlema selgelt, kuidas ta ennast tunneb samal ajal, kui Kaaludest naine peab oma kahtlusi hajutama et elada õnnelikult.

Kommentaare ei ole