Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kaksikud, Mees Lõvi

Kaksikutest naisel ja Lõvist mehel on teineteist täiendavad iseloomud, nad võivad üles ehitada tugeva
suhte. Nende sarnasustest ei piisa ainult, et ära hoida kõiki tülisid ja erimeelsusi, mis nende suhet ähvardavad. Kahjuks nad ei suuda hoiduda rivaalitsemast omavahel.
Lõvist mees on oma loomult domineeriv ja autoritaarne ja ei tagane oma valitsejakohalt mitte kunagi. Tema valitseb ainuvalitsejana ja pealikuna nende peres. Ta ootab, et ta kaaslane talle alluks ilma tingimusteta ja teda pimesi jumaldaks. Ainult, et see pole veel kindel, et ta kaaslane soovib tema nõudmistele alluda. Kaksikutest naine on väga uhke ja võib juhtuda, et Lõvil tuleb ette raskusi, et oma sõna maksma pannna.
Ometigi, Kaksikutes naine lähtub soovist leida enda kõrvale mees, kes on võimeline talle pakkuma turvalisust ja stabiilsust. Ta usaldab Lõvi. Lõvi on tugev ja helde kaaslane. Mees armastab ilusaid naisi ja teda võlub kohe Kaksikutest naine, kelle elegantsus kaugele silma paistab. Lõvile sobib suurepäraselt naise lihtsus, millega too kõrgemates seltskondades ringi keerleb. Väljas käies säravad ja hiilgavad nad mõlemad.
Lõvi on võimeline oma kaaslasele pakkuma kindlat kodu, kus naisel millegist puudu ei tule.
Naine tahab säilitada oma vabadust ja iseseisvust, tekib küsimus, kuidas vaatab Lõvist mees naise kaasasündinud soovile kõigile flirtida.
Lõvist mehele meeldib ta kaaslase habras kuju, mis sulatab ta südant. Kaksikutest naine omakorda usaldab täielikult oma meest. Isegi, kui tema jaoks kooselu on vaid üks seiklustest eluteel ei kõhkle ta end sidumast selle mehega. Armastuses on Lõvist mees suurepärane, kes suudab täielikult oma naisele rahuldust pakkuda.

Kommentaare ei ole