Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kaksikud, Mees Sõnn

Kaksikutest naise ja Sõnnist mehe vahel võib olla ilus suhe tingimusel, et mõlemad järeleandmisi teevad.

Kaksikutest naise loomus on pisut kerglane, talle meeldib olla imetletud. See on tema jaoks väljakutse. Aga olles koos Sõnnist mehega, võib ta esile kutsuda viimase vihahoo. Mees ei mõista iialgi, miks naine nagu liblikas õielt-õiele peab lendama. Mehel on traditsiooniline nägemus kooselust ja tema jaoks naise käitumine on lihtsalt sündsusetu. Tema ise on oma naisele truu ja ustav. Tema lojaalsus saab jagu kõigist takistustest, sest ta on mõistlik.
Võib juhtuda, et Kaksikutest naine, olles koos kellegagi, kes on väga rahulik ja kõikumatu, leiab tagasi niiviisi oma sisemise tasakaalu. See paneb aga naist veelgi rohkem oma kaaslast hindama.
Omalt poolt Sõnnist meest võlub naise muretu meel.
Kui nad midagi koos ette võtavad, siis võivad nad edu saavutada. Teineteist toetades. Sõnn on suurepärane kaaslane, ta võib oma kaaslasele rahuldust pakkuda, sest ta on sensuaalne. Ta tagab ka materiaalse kindlustuse.
Kui nende vahel probleeme peaks tekkima, siis üks nende põhjustest olekski raha. Neil on rahast erinev arusaamine. Mees on säästlik ja kasutab raha targasti, samal ajal, kui naine kulutaks oma lõbustamiseks kõik.

Kommentaare ei ole