Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kaksikud, Mees Vähk

Kui need kaks otsustavad ühise elu kasuks, siis peavad nad kindlasti mõningatele raskustele vastu
astuma. Neil ei ole sarnaseid jooni, mis annaksid eelsoodumuse ühisele meelele - need kaks elavad kahes täiesti erinevas maailmas. Vähist mees on suur unistaja, ta eelistab jääda oma kujutluslikku maailma ja ei huvitu suurt reaalsusest. Tal on raskusi, et vahet teha unistustel ja reaalsusel, niivõrd on ta oma unistuste pilvel, kuhu ta tihti põgeneb argipäeva eest.
Kaksikutest naine, habras nagu ta on, ei suuda igapäevaelu raskustele vastu hakata samal ajal, kui ta peab ka hoolitsema nende majapidamise eest. Tundub, nagu poleks nad kumbki veel suureks kasvanud ja nad kumbki pole suutelised aitama teist sellest lapsikust käitumisest vabaneda.
Kui Vähist mees üritab oma tundeid väljendada demonstratiivsel moel, siis Kaksikutest naine ei saa temast aru. Mees tahab rahulikku elu kodukolde ees, kus ta võiks hoolitseda oma pere eest. Naine aga tahab ainult lõbustusi ja seiklusi.
Kaksikutest naist väsitab mehe nostalgitsemine.
Aga hoolimata sellest kõigest võivad nad leida tasakaalu. Nad peavad pöörama rohkem tähelepanu neile omadustele, mis neid alguses teise inimese juures köitsid. Naisele ju meeldis mehe lahkus, headus ja tundlikkus.

Kommentaare ei ole