Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kaksikud, Mees Kaalud

Kaksikutest naine ja Kaaludest mees on valitsetud Õhu elemendi poolt. Neil on rohkem sarnasusi, kui
erinevusi. Tundub, nagu suudaksid nad leida kergelt üksmeelt ja tasakaalu oma suhtes. Mõned nende iseloomujooned muudavad neid teineteisele lähedasemaks. Nende intelligents, armastus kunsti vastu ja sensuaalsus soodustavad teineteise paremat mõistmist. Kaksikutest naine, kes on elava vaimuga, suudab aidata oma meest elus edasi, tõugates teda tagant. Sest Kaaludest mehele on omane pikk kõhklemisaeg, naine aitaks tal otsustamisega paremini hakkama saada ehkki ta ei ole selles vallas väga tugev.
Kaaludest mees aga võib tagada oma naisele täiusliku õnne ja armastuse. Kaksikutest naine vajab meest, kes suudab talle stabiilsust tagada.
Naise jaoks on kooselu üks seiklustes tema eluteel. Ta suudab elada koos kellegagi ainult juhul, kui see on ta elu armastus.
Nad peavad teineteise vahel tasakaalu leidma. Mees on suur romantik, samal ajal, kui naise sellest suurt lugu ei pea. Mees on tundlik ja väljendab selgelt oma tundeid. Aga naine ei vasta tema ootustele. Ta võib näida eemalolev, tema kaaslane võib seda tõlgendada ükskõiksusega. Ebakõla võib seega nende suhtesse tekkida. Kui naine aga vähegi soovib ja pingutab, siis muudab ta oma mehe maailma õnnelikumaks. Ja mees omakorda külvab ta üle hoolitsusega, mida naine vajab ja mis teda rahustab.

Kommentaare ei ole