Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kaksikud, Mees Kaksikud

Suhe Kaksikute vahel võib olla ainult edukas. Neil kahel pole vaja isegi rääkida selleks, et teineteist mõista. Nad kuuluvad samasse tähemärki ja on valitsetud üheainsa elemendi poolt - kõik see tagab, et neil on palju ühist.
Enamiku ajast on need sarnasused kooselus ainult kasulikud. Nende kahe üksmeel on rajatud nende muretule loomusele. Nad on kaks olendit, kes jäävad alati teismelisteks ja kes ei tahagi suureks kasvada.
Sellest kõigest hoolimata võib üks oht neid ähvardada. Neil ei ole väljakutseid vaja vastu võtta aga rutiin võib nende vahele tekkida. Ja see võib kaasa tuua hävingu.
Nad janunevad vabaduse ja isesesivuse järele ja ei takista seda teineteisele. Kaksikutest mees ei hakka tüütama Kaksikutest naist oma armukadedusega, sest ta lihtsalt ei ole armukade. Aga ühel heal hetkel kaotab see tingimus oma võlu ja nad hakkavad mõlemad mõtlematult tegutsema.
Nende sarnasus ei ole alati nende jaoks trump, sest mõned olukorrad vajavad erinevaid lähenemisi milleks neist kumbki pole võimeline. Nad reageerivad täpselt samal moel ja tundub, nagu väljapääsu polekski olemas. Neil puudub püsivus ja julgus, et oma probleeme lahendada. Nad võivad seega pealt vaadata oma suhte lagunemist, võimetuna midagi ette võtta.
Aga kõik see polegi nii hull, kui esmapilgul paistab. Oma suhtes tasakaalu leidmiseks võivad nad ära kasutada oma intellektuaalseid teadmisi ja tundeid. Ja jätaa kõrvale kapriisid.

Kommentaare ei ole