Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kaksikud, Mees Kaljukits

Neil on olemas kõik eeldused selleks, et õnnelikuks saada. Nende iseloomud täiendavad teineteist.
Kaljukitsest mees on pigem tõsise olemisega, kes võtab oma kohustusi väga tõsiselt. Tema kaaslanna aga tundub jäävat alati teismeliseks, ta on muretu ja rõõmsameelne.
Naine armastab muutusi ja seiklusi, mees aga on kinni oma juurtes. Mees hoiab oma jalad kindlalt maa peal ja tema on see, kes ei lase naisel tormata äkiliste tahtmiste soovil kes teab kuhu.
Ka neil tekivad probleemid, kus Kaljukitsest meest ärritada võib naise liigne iseseisvus. Mees on armukade ja ei hinda heaks naise kerglast käitumist. Kaksikutes naine armastab meeldida kõikidele meestele ja isegi flirtida nendega. Kaljukitsest meest paneb see kannatama. Kui ta katsub naist tagasi hoida kartusest temast ilma jääda, siis saavutab ta vastupidise ja naine eemaldub temast veelgi. Kaksikutest naine peab oma vabadust ja isesesivust kalliks ja ta ei talu, et teda kinni hoitakse. Tema armastab lõbutseda ja head huumorit, tema mees aga jätab see külmaks. Kaljukits on vaikne ja tõsine.
Ent Kaksikutest naine leiab oma mehes tugeva ja soliidse toe ja oskab hinnata seda meest, kellel on kannatlikkust ja püsivust.

Kommentaare ei ole